The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 133×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Dnešní díl 6x14 The Cooper/Kripke Inversion

Dnešní díl 6x14 The Cooper/Kripke Inversion

V dnešním díle, jak sám název napovídá, se můžeme těšit na jednoho starého známého: Barryho Kripke. Sheldon bude nucen s ním spolupracovat, což si vyžádá mobilizaci veškerých jeho mentálních sil a také servírování nápojů specificky se hodících k jeho náladě. Že celá spolupráce nedopadne tak, jak si Sheldon zřejmě představoval, je více než pravděpodobné.

Mezitím se Howard a Raj rozhodnou utratit 1000 dolarů za hrdinské figurky, které by měly představovat je samotné. Co myslíte, jak na tuto zprávu bude reagovat Bernadette?

3 0
1.2.2013

Diskuze /10

Mielle

Titulky jsou sice bezva a děkuji za ně, ale kde mohu sehnat samotný díl? Díky ;D

1.2.2013 | 22:32:18
Anymouse404

Díl slabší, mam dojem, že to původně mělo 25–35 minut, ale museli to sestříhat. Ale s tou 3D tiskárnou nevim, mam dojem, že tamta obří krabice je trochu mimo mísu. Daji se sehnat různý udělej si sám-packy, který maj dost velkou komunitu, fungujou (dobře), a vyjdou řádově levnějc, než 5000 USD, což by si myslim howard pořídil spíš. ( http://www.zive.cz/…default.aspx?… ) P.S.:@Mielle Na uložtu

1.2.2013 | 23:27:40
Marketka

Tak zrovna mně tenhle poslední díl přišel mimořádně dobrý. Sheldon a celý jeho rozhovor s Kripkem, to, jak Howard a Bernadette spolu „vyřešili“ otázku 3D tiskárny… Rozhodně si nestěžuju.

#5 Mielle
čestný člen redakce
2.2.2013 | 10:33:16
Marketka

A ta raketa nakonec! no ta mě uzemnila :-D

čestný člen redakce
2.2.2013 | 10:33:33
Mielle

#3 Marketka: Naprosto souhlasím! :) Fandím Shamy, a Pennyina reakce byla úplně stejná jako moje :D Miluju, jak Sheldon pomalu dospívá, ale zároveň tam zůstávají i ty základní prvky „otravného mimoně“. Jak mluvil s Kripkem, to s tou tiskárnou, jak Amy utěšovala Sheldona… :D Díl od dílu lepší!

2.2.2013 | 10:45:57
Mielle

Ještě jsem se chtěla zeptat, tu včerejší jsem na uložtu našla, většinou se koukám přes net (sledujuserialy) ale teď bych si to chtěla postupně stáhnout, a nemůžu najít některé díly, například hned první co jsem hledala 6×4 – není někde na netu seznam epizod s odkazy ke stažení? :)

2.2.2013 | 10:51:01
Anymouse404

@mielle Na uložtu je to hlavně ve formátu SxxEyy tzn. S06E14

#8 Mielle
2.2.2013 | 11:45:39
Mielle

#7 Anymouse404: Jo, to vím, zkoušela jsem, ale já hledám S06E04 :)

2.2.2013 | 13:24:17
Mielle

Tak už nic, našla jsem když jsem zadala jen číslo epizody (bez tbbt nebo tak), díky :D

2.2.2013 | 13:25:33
tom8811

Tak 3D tiskárna se dá sehnat za 500 USD, ale je to jen jednoduchá konstrukce. Tu co si kupovali oni byla nějaká pořádná i s krytem a tak, a hlavně Howard ji chtěl ještě používat k práci, tak potřeboval nějakou pořádnou. Jinak díl byl celkem dobrý, pořád se ta kvalita seriálu celkem drží.

3.2.2013 | 18:01:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama