The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 131×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Hvězda smrti z Lega opravdu existuje!

Hvězda smrti z Lega opravdu existuje!

Když v minulé sérii Sheldon jako jednu z možností, jak trávit volný čas, zmínil stavbu hvězdy smrti z Lega, myslela jsem, že to byla pouze nadsázka. Ale pak při poslední návštěvě hračkářství jsem si všimla, že Lego skutečně má velmi luxusní řadu „Star Wars“, kde jedním z nejluxusnějších produktů je právě stavebnice s Hvězdou smrti. Pokud na ni obětujete cca 9 tisíc korun, můžete si postavit Hvězdu smrti včetně početného vnitřního vybavení a mnoha postaviček, princeznou Leiou počínaje, přes komunikačního robota C-3PO, Chewbaccou konče. V článku se podívejte na pár fotek.

0 0
8.9.2012

Stavebnici lze zakoupit například zde.

EDIT: díky za upozornění uživatelům Michalor a maniman, Hvězda smrti, kterou stavěl Sheldon, je nejspíše starší vydání této stavebnice:

A stejní uživatelé mě upozornili na video, na kterém se tato stavebnice staví. Stavba prý trvala 10 hodin.

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Michalor

Driv jsem hodne sbiral lego a myslim ze ty hvezdy smrti jsou dvě tady ta a ta co dělal Shelly

8.9.2012 | 22:17:05
maniman

No hned po odvysílání té epizody sem si ji hledal a našel sem tuhle http://www.amazon.com/…p/B000FTXNRI

8.9.2012 | 22:19:34
Marketka

Díky za info, přidám do článku :-)

čestný člen redakce
8.9.2012 | 22:19:37
quajak

hvězda smrti je hezká, ale lego grál fanoušků SW je rozhodně Millennium Falcon. http://shop.lego.com/…-Falcon-7965

8.9.2012 | 22:21:27
Marketka

Dneska jsem byla právě v muzeu Lega na Národní a tam měli postavenýho 6211 Imperial Star Destroyer. A to mi přišlo jako mega stavba – podle wikie má 58 cm :-). Viz http://legostarwars.wikia.com/…ar_Destroyer.

čestný člen redakce
8.9.2012 | 22:28:34
jahha

Vypadá to docela malý,ale přitom je to velký. http://www.videacesky.cz/…jahem-woodem a zhruba 1:43 je představený lego Millenium Falcon

9.9.2012 | 15:18:32
Caabaa

No hele, ve vanity card na konci dílu děkuje Chuck Lorre lidem, kteří jim pomohli sestavit tu stavebnici, že nad tím strávili dost dlouhou dobu:D A millenium falcon existuje myslim tak velkej že má 1,5 m v průměru možná víc:D ale to jsou sakra drahý věci:D

13.9.2012 | 18:44:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama