The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Na co se těšit po novém roce?

Na co se těšit po novém roce?

Na co se těšit po novém roce?

Banda geeků a jejich holek se rozrostla. Bernadette porodila své první dítě a fanoušky zajímá, jak ovlivní tento uzlíček štěstí seriálový děj. EW přineslo několik informací.


18 0
18.12.2016

Soudě podle dětského kvílení, které nám mělo připomenout Howardovu matku, nebude zřejmě péče o malou Halley nejsnazší. Přesto producent Steve Molaro slibuje jen minimální dopady na celé geekovské „společenství“. Pár novinek sdělil portálu Enterntaiment Weekly.

(Přivítání Halley. Foto: CBS)


Hned v první epizodě v lednu uvidíte, jak rodiče pečují o dítko. Ale i přesto se celá skupina i se Stuartem, všech osm, sejde znovu u večeře v obýváku jako za starých časů a budou rekapitulovat, jak hrozné byly jejich svátky.

V lednové premiéře bychom se měli dočkat několika flashbacků. „Uvidíme první týden péče Howarda a Bernadette o dítě a snahy Bernie stát se matkou,“ pokračuje Molaro. „Bude to velmi dobrá a zároveň i dojemná řada prvních společných chvil rodičů s dítětem.“

Ale nečekejte, že se výrazně změní povaha seriálu. „Bude na to kladen nějaký důraz. Stejně jako všichni noví rodiče, i oni se budou adaptovat, ale krása show je ve všech postavách. Jedna dějová linka může zahrnovat dítě, anebo unaveného taťku, co se vydá za kamarády. Vnímám to jako doplněk, jak nedrastickým způsobem přijít s novými příběhy.

Steve Molaro rovněž zmínil možnost příchodu Howardova otce na scénu, ale spíše se s tím prozatím nepočítá. Možná bude chtít novopečený dědeček poznat svou vnučku, ale má-li se tak stát, stane se. Producent je zároveň rád, že mohli přátelé strávit společnou chvíli v čekárně a provést inventuru svých životů, zatímco čekali na nový přírůstek.

Zdrojový web: EW.com

Diskuze /1

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás