Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S00E23: The Church on Ruby Road

S00E23: The Church on Ruby Road

Kdysi dávno na Štědrý den bylo ve sněhu opuštěno dítě. Dnes se Ruby Sunday setkává s Doktorem, ukradenými dětmi, skřítky a možná i s tajemstvím svého zrození.

cz sk
25.12.2023
45 minut

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xegiie

asi lepší než Doktorka, ale bída vystřídala chudobu

2.2.2024 | 17:34:05
Boudiccaw

hodně mi to připomíná devátého doktora s Eclesstonem :) tak uvidíme, jak to bude dál…

8.1.2024 | 12:01:36
FelixJan

Po návratu Davida Tennanta (který se moc nepodařil) přichází nový Doktor. Děj epizody není až tak špatný. Nová společnice Doktora, Ruby, mě přišla taky zajímavá a pěkně vyvážila postavu nového Doktora, která mně vůbec neoslovila. Nový Doktor se bohužel hodně liší oproti svým předchůdcům jako by úplně vymizelo charisma Doktora jako takového a tím, kým vlastně je… Škoda.

5.1.2024 | 12:29:46
Dragon94

Není to taková scénáristická tragédie jako speciály Jodie,které úplně odporovali zdravému rozumu.I když se v nich občas našlo něco málo co bylo fajn.Tohle je možná ale horší,protože tento díl je ukázka totální scénáristické bezradnosti,ve které nefunguje vůbec nic. Ruby je sice pěkná a fajn,ale chová se jakoby něco podobného dělala každý druhý týden.Vůbec nic jí nepřekvapí.Nic ji nevyvede z míry.Ncuti naopak nemá po celou stopáž moc co hrát nebo dělat. Jestli je tohle to nejlepší co RTD dokázal na dané téma vymyslet tak je budoucnost DW opět ztracena.Nápa­ditější scénář o šotcích by totiž napsali i děti na základní škole. Ještě nad tím hůl nelámu. I Jodie jsem dal šanci, ale stejně jako u ní vše záleží na scénáři. V kvalitu 5.a 6. série nedoufám, ale snad se přiblížíme úrovni 8.-10. série.

29.12.2023 | 13:09:54
Lord Denvil

v porovnaní s předchozí katastrofou (zejména totální multikulturní společníky :-D ) jasny pokrok… LGBT a BLM agitky už zřejmě nikdy nezbavíme… co už.

co mi osobně hodně zarazilo, jak Ruby lehce se sžila s „kouzly“ a Doktorem samotným – jakoby v tom jela odjakživa… a ta muzikálová vložka byla také dost mimo…

ale rozhodně se na to už zase dá koukat :-)

PS: a ta babka na konce – rozhodně zajímavá intrika…

28.12.2023 | 20:19:15
Archen

Nevím, co si o tom mám myslet. Přišlo mi to takové zmateně blábolivé, jak když si Davis zapomněl napsat pořádný scénář.

28.12.2023 | 13:53:37
markhatts

Zatím na mně nový Doktor působí jako kombinace devítky a jedenáctky lehce šmrncnutý čtyřkou a určitě by se tam do budoucna mohla objevit ještě inspirace u prvního doktora Willa Hartnela, který taky rád měnil kostýmy, aby lépe zapadl do různých časoprostorů, což má dělat i Gatwa podle leaknutých fotek. Díl je jinak dost povedený vánoční speciál i když zápletka s gobliny mohla být za mně líp vyřešena. Ma to však náboj a chemie mezi hlavním duem by se dala krájet. Ruby je dost charismatická a i co si budeme krásná herečka, takže minimálně se na ni bude hezky koukat. Přijde mi jako kombinace Rose a Amy. Tak jak jsem to už viděl s tímhle seriálem bledě, mně to zatím dost překvapilo a jsem dost zvědavý s čím přijdou. Snad už to bude méně politické agitky a více kvalitně napsaných příběhů.

27.12.2023 | 12:59:32
Najorto

Tak tohle byla hruuuuza…

26.12.2023 | 23:51:06
Oveckoun

No… Poprvé za můj život mi během koukání na seriál došlo, že tohle už jednoduše není pro mě. Prostě konec. Díky za všechny ty ryby.

P.S. pokud tenhle soft reboot plánují celý v podobném duchu, dávám max. tři sezóny, než bude seriál zrušen.

26.12.2023 | 19:32:10
Lex Luthor

What? What? What? Doctor What je nová propaganda LGBTQ, ale alespoň na Ruby se dobře koukalo.

26.12.2023 | 18:47:14
1

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama