Dragons (Jak vycvičit draky) Atali

Atali

Atali

Vůdkyně kmene Křídlonošek.

Sezóny 2
2017 - 2018

Atali je vůdkyní kmene Křídlonošek, jenž se skládá pouze ze ženského obyvatelstva. Křídlonošky se starají o malé Břitvobičouny, které si vybírají svou Křídlonošku při posvátném obřadu. Následně si mezi sebou vytvoří vazbu a létají spolu, takže to vypadá, že mají ženy křídla.

Když byl jednou SnoplivecTesákem na vyjížďce, tak jej zastihla bouřka, a právě Atali je oba zachránila a dovedla na ostrov Křídlonošek. Později se Atali seznámila s ostatními Dračími jezdci a stala se jim cenným spojencem při boji s Lovci draků.


Tato půvabná žena nosí spolu s Křídlonoškami oblečení, které vypadá, jako by bylo vyrobené ze šupin Břitvobičounů, podobně jako je tomu u Heather. Kromě toho nosí na hlavě stříbrno-bronzovou korunku, která jí rámuje obličej směrem k bradě. Atali je velmi zdvořilá a vlídná, ale nestrpí neúctu. Vůči malým Břitvobičounům je něžná a milující.

Atali se objevila v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co nás čeká v poslední filmu z trilogie Jak vycvičit draka? V dračím světě to začíná vřít a tvůrce tohoto světa prozrazuje, co nás v nejnovějším filmu čeká a nemine.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás