Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Čmuchal

Čmuchal

Drak zachráněný Dračími jezdci z bojové arény a druhý Dagurův společník.

Sezóny 3
2016 - 2018

Čmuchal je drak, který byl zachráněn z bojové arény a odtud odletěl s Dračími jezdci na Dračí hřeben. Tohoto Trojbodáka pojmenoval Ťafa: a později se drak stal Dagurovým společníkem. Drak má ostré zuby a jakýsi zobák, svým vzhledem připomíná škorpiona a i jeho ocas složený ze tří bodců je jako škorpionův.

Podobně má každý bodec na ocasu v sobě nějaký druh jedu, kterým může svou oběť nakazit. Jeden z nich ochromí nepřítele, další je dezorientuje pomocí halucinací a třetí jed způsobí pocit vroucí krve v těle oběti.

Trojbodáci představují výborné šampiony v dračích arénách. Jejich střely dokážou oslepit protivníka a jejich ocas se splétá do mocné zbraně. Drakům tohoto druhu často stoupne sebevědomí a myslí si, že jsou neporazitelní, a tato skutečnost také často vede k jejich porážce.

Čmuchal zápasil v aréně a zabíjel draky, ale když jej Bezzubka porazil a nechal jej naživu, tak si uvědomil, že draci nemusí zabíjet jiné draky. Drak byl Dračími jezdci osvobozen a byl po dlouhé době v zajetí volný. S Bezzubkou se Čmuchal spřátelil, ale pořád vůči němu i Dračím jezdcům zůstával ostražitý.

Tento drak rozumí lidské řeči a poslouchá svého jezdce, kterým se stal Dagur. Protože je Čmuchal bojový drak, je velmi rychlý a mrštný. Dokáže také letět vzhůru nohama a provádět ve vzduchu přemety.

Kromě toho je také silný a dokáže i pouhým jedním ze svých casů uzvednout Bezzubku a dokázal také nadzvednout Větrořezku v železné kleci spolu s Heather a Dagurem, a to vše zvládl pod vodou. Mimo to je inteligentní a přizpůsobivý.

Druh: Trojbodák

Třída: Bojoví draci

Čmuchal se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama