Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Drtipán

Drtipán

Dagurův první věrný společník.

Sezóny 2
2016 - 2018

Drtipán je Garvan, na němž začal jezdit Dagur. Dagur doufal spíš ve Skrilla nebo Nočního běsa a moc se mu nelíbila myšlenka, že by měl jezdit na Garvanovi, o kterém si myslel, že brzo skončí jako potrava jiného draka. Brzy však změnil názor, když zjistil, co všechno jeho drak umí.

Tento Garvan se stal společníkem Dagura díky Škyťákovi, který mu ho vybral, protože šlo o nejpomalejšího a nejméně nebezpečného draka, který ho napadl. Dagur s Drtipánem pak cvičili se Škyťákem a později s Rybinohou.

Drak se se svým pánem brzo sblížil a také se rychle učil. Brzo své přátelství zpečetili také prvním společným bojem. Drtipán také pomáhal ochránit Hřeben a spolu s Dagurem zachránili Čmuchala před Lovci draků.

Při této akci byl Drtipán zasažen jedním z balvanů a nemohl létat, tak Dagur přísahal, že jej pomstí. Dagur pak začal jezdit na Čmuchalovi a stal se jeho společníkem. Drtipán se pak objevil na Dagurově svatbě, kde držel prstýnky.

Drtipán je hyperaktivní a přátelský drak a Dagura se snaží vždy ochraňovat. Tento Gravn je poměrně silný a mrštný. Kromě toho je hodně odolný a dokáže letět v kuse po dlouhý čas. S Dagurem také vymysleli manévr, který dokáže rozbít drakuvzdorné objekty.

Druh: Garvan

Třída: Balvanovití draci

Drtipán se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama