Élite (Elita)
98/100 - 44×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller


Škola Las Encinas zahájí provoz i počtvrté

Škola Las Encinas zahájí provoz i počtvrté

Dřívější zvěsti o prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii jsou nyní potvrzené. Netflix skutečně naděluje seriálu další řadu. Navíc jsme se i dozvěděli, s kterými postavami se ještě budeme setkávat a s kterými už ne.

16 1
23.5.2020

Ačkoliv původní zvěsti hlásili, že čtvrtá série Élite představí zcela nové postavy, tak tomu nakonec tak nebude. Tedy ne úplně, protože nejspíš opět poznáme nějaké nové postavy, z nichž některé budou patřit mezi hlavní postavy. Avšak nadále se budeme setkávat i s několika známými postavami. Konkrétně jde o Sama, Guzmána, Rebecu, Andera, Omara a Cayetanu. Tato šestice na konci třetí série zůstala na Las Encinas. Cayetana tam nyní působí jako uklízečka, Sam, Rebeca, Guzmán a Ander opakují poslední ročník a Omar k nim na školu přestoupil. Jejich představitelé navíc připravili video, ve které potvrzují prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii a vlastně i to, že se do ní vrátí.

Naproti tomu se ale musíme rozloučit s pěti hlavními postavami a jejich představiteli. Konkrétně jde o Nadiu (Mina El Hammani), Lu (Danna Paola), Carlu (Ester Expósito), Pola (Álvaro Rico) a Valeria (Jorge López). Tyto postavy naopak přichystaly video, ve kterém se s námi loučí.

Co se ještě týče dalších dvou hlavních postav z třetí série – Malicka a Yeraye, tak s těmi se už také s největší pravděpodobností neuvidíme.

Jste za prodloužení rádi? A potěšilo vás, že se vrátí i šestice postav, které na konci třetí série zůstaly na Las Encinas?

Diskuze /1

fiona30

Pecka ♥️♥️♥️

23.5.2020 | 9:30:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E08: Polo

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama