Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S05E04: Skidmark

S05E04: Skidmark

Charlie se s někým spřátelí, zatímco se Strand, Wendell a Sarah dostanou během záchranné mise do potíží. Alicia, Luciana a Morgan mají potíže s vykonáním poslání, které si stanovili.

sk
23.6.2019
1 660 000
46 minut

Základní info:

Režie: Tara Nicole Weyr
Scénář: Samir Mehta
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Alexa Nisenson (Charlie), Rubén Blades (Daniel Salazar), Daryl Mitchell (Wendell), Mo Collins (Sarah), Cooper Dodson (Dylan), Bailey Gavulic (Annie), Ethan Suess (Max), … 

Obsah:

Strand, Wendell a Sarah se pokusí ukrást Danielovi letadlo, ten to však předvídal a vzal důležitou součástku, aby nemohli letět. Když je vyžene, zjistí, že u něj zůstala Charlie, která se s ním snaží spřátelit. Nakonec se jí to podaří a on ji zachrání před chodci. Charlie pak trvá na tom, aby zase oni pomohli jemu a zachrání ho, ale zničí při tom letadlo. Daniel se pak usmíří se Strandem a dovolí jim sebrat si vše, co budou potřebovat.

Morgan s Aliciou zjistí, že děti jsou siroty pracovníků jaderné elektrárny, a že to ony po celé oblasti nastražily barikády, aby odradily cizince od vstupu do oblasti. Dylan se spřátelí s Lucianou a společně opraví vysílačku. Zkontaktují Stranda, který jim řekne, že selhali, a tak Dylanovi napadne, aby zkusili opravit jejich havarované letadlo.

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Charlie byla fakt vynalezava jak se dostala do arealu aby pomohlla Strandovi ukrast letadlo ale Daniel je o moc chytřejši a nemělo chybu jak Strand mu volal a on mu řekl že byl připraveny a nemělo chybu jak nakonec jim Daniel ustoupil a umožnil jim aby se zachranili a nakonec zachranili oni jeho a jsem zvědav co ted budou dělat jestli zvladnou opravit letadlo a jinak jsem zvědav na Annie a jeji skupinu jak se vypořada s Aliciia Morganem a taky by mě zajimalo co tam hledal ten vrtulnik.

redaktor
21.5.2022 | 15:02:06
ori

Decká ma fakt nebavia, ale scény s Danielom sú super.

webmaster
8.10.2019 | 12:42:08
Sardelli

Pěkné připomenutí Indiana Jonese a scény s esesákem.

28.6.2019 | 1:20:02
RedRose

nejsem ze Salazara tak na nervy jako někteří jiní zde i jinde (řekl bych že tu postavu rád nemám), ale v této epizodě byl fajn se svým kocourem a asi nějakým vyšším posláním… s Al se asi neuvidíme dlouho…

26.6.2019 | 23:36:17
captain

Jasných sto procent, už jen za našeho zlatě medového kocoura, pořád se vrací. Ve Vetřelci byl jako Johns, v Kapitán Marvelovi byl Guss, v TNG jako Datův Flíček, tady je za Šmouhu. Nářez. A líbily se mi i narážky na Malého prince Antoine de Saint-Exupéryho, což je klasika.

26.6.2019 | 20:32:15
vozralec

Hodně idiotismu. Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě. Náklaďákem je mohli přejet. Ze skladu mohli vzít hromadu zbraní a všechny postřílet. Nebo se na stádo vykašlat a dorazit ho později s plnou výbavou. Hodně na efekt no. Ale nevadí, stejně se budu koukat dál :-)

26.6.2019 | 0:26:38
Tomas03

Konečně se Strand a Daniel usmířili.Dále musím přiznat, že i když jsem Charlie moc nemusel do teď tak spojení Daniel a Charlie nebylo zas tak zlý. A nakonec samozřejmě helikoptéra která poukazuje, že se můžeme těšit na spoustu informací ohledně toho kam Ricka helikoptéra odvezla. Za mě nejlepší epizoda 5.série :)

25.6.2019 | 15:33:58
Leon

Daniel, kočičák a možné další spojení s TWD (Abrahamovy doutníky, helikoptéra na konci), co více si přát?

25.6.2019 | 9:04:33
misticjoe

Jak už jsem měl podezření u předchozí epky – scénáristé si půjčují nápady od Z-Nation (ale ti je také někde načerpali, takže je to celkem fuk), ale tentokrát mi to nevadilo, protože díl netlačil na vtipnou strunu. Naopak se mi dost líbil. Spokojenost.

překladatel
24.6.2019 | 23:20:29
VegeTTa

Fear nam stupnuje kvalitu super boli obchodi a pasce :) a klasika vrtula na lietadle :). Nic nemam proti inak ta macka je super :)

24.6.2019 | 20:06:35
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama