Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S05E05: The End of Everything

S05E05: The End of Everything

Althea se žene tak svéhlavě za novým materiálem do své kamery, že ohrozí jak celé poslání, tak i svůj život.

sk
30.6.2019
1 710 000
47 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea), Sydney Lemmon (Isabelle), Bailey Gavulic (Annie), Ethan Suess (Max), … 

Obsah:

Althea je unesena tajemným vojákem v brnění, že kterého se vyklube Isabelle, pilotka černé helikoptéry. Althea se z ní snaží vypáčit nějaké informace, ale Isabelle je skoupá na slovo, řekne pouze, že její skupina se soustředí pouze na budoucnost. Isabelle chce za každou cenu získat její nahrávku, na které je její kolega, aby o jejich skupině nikdo nic nevěděl, zatímco také využije její pomoc, aby mohla natankovat svou helikoptéru. Obě ženy si padnou do oka a Althea nakonec nahrávku zničí, zatímco Isabelle ušetří její život. Rozloučí se s tím, že o svém setkání nikomu neřeknou. Isabelle odlétá a Althea najde Morgana, kterému řekne, že se hnala za stopou, která vychladla.

Trailer k páté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Al je ochotna ziskat informaci ikdyž vi že ji to muže zabit ale čekal jsem že ji Isabelle nakonec necha jit a jsem zvědav kdy se ta organizace zase objevi a taky jsem zvědav jestli Al bude o te skupině dal zjištovat informace.

redaktor
21.5.2022 | 16:41:20
ori

Poodhalenie tajomstiev ľudí s helikoptérou bolo super, ale celkovo trochu slabšie.

webmaster
8.10.2019 | 12:45:05
Michal Ebert

Jedná z nejhorších a nejnudnějších epizod týhle série. Modlil jsem se pro rychlej konec už po prvních pěti minutách. Jak může Maggie Grace hrát takovou naivní blbku? Příběh, nic jinýho jí nezajímá, klidně by kvůli tomu i zdechla. Ten díl snad nedával smysl, ani jsem to nevnímal, protože natočit tuhle sračku můžou jen ty dva tupci, co podělali čtvrtou sérii. Nechci už další sérii, protože tohle už se fakt nedá sledovat. Lidi co tomu dávaj čtyři hvězdy by se mohli probrat a uvědomit si, jak je tohle už dávno mrtvej seriál.

5.8.2019 | 18:13:55
Sugar1

Naprosto vynikající! Klenot současné kinematografie! Někteří lidé, kteří uvízli na stolové hoře se v tomto díle snaží dostat na další stolovou horu, postavy velice často mluví v haiku, což je doplňováno náhodnými obrázky. Prudké výbuchy sexuálních vášní ve spojitosti s hledáním ztracených videokazet v postapokalyp­tickém světě jsou doplněny překvapivým závěrem, kdy jedna z postav odhaluje skupině své polské pozadí. Doporučuji!

9.7.2019 | 14:27:47
Little White Wolf

:)

7.7.2019 | 2:12:23
RedRose

misticjoe: to s tím palivem je trochu složitější… benzín moc dlouho nevydrží a je po řekněme dvou letech nepoužitelný. nafta/olej vydrží o dost déle, ale taky ne na věky. tady už víc než 10 let rafinérky nejedou, ale pořád se jezdí a lítá ;-)

jinak díl byl fakt docela nudný. Maggie Grace jsem nikdy moc nemusel, což trvá, ale řeknu to takto: postava Al mi v tomto seriálu, společně s Johnem vadí asi nejméně… myslím, že se s korporací ještě potkáme, protože tohle bylo moc málo, na druhou stranu to asi nebude nic velkého, protože by měli mít ještě slovo v hlavní dějové linii TWD…

6.7.2019 | 23:48:54
Lucindy

Tenhle díl mě vůbec nezaujal…

3.7.2019 | 12:25:38
VegeTTa

Aspon nejake odhalenie skupiny ale zase lesbo scena trapna vsade musia trepat ich na silu :/

3.7.2019 | 7:06:49
misticjoe

Ty jako, eppka celkem ušla. Čekal jsem nějakou mocnou lesbo scénku, protože mezi holkama to celkem vřelo… jen líbačka, škoda no. Co jsem ale nepochopil, byl celý ten kvest za palivem. 99,9% vrťasů od roku „bůh ví jakýho“ žere všecho, co má alespoň 85 oktanů. A někdy i vodku, ale jen tu ruskou :-) Stačilo by tedy vypustit nádrže pár benzíňáků, a zas by to letělo.Ale chápu, že na něčem tu zakázanou love story Juliette et Juliette museli postavit.

překladatel
3.7.2019 | 0:25:03
Stepo

to byla nuda a AL už by mohla zařvat

2.7.2019 | 22:54:14
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama