Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S06E04: The Key

S06E04: The Key

John potajmu vyšetřuje smrt, která byla prohlášena za nehodu.

sk
1.11.2020
1 280 000
51 minut

Základní info:

Režie: Ron Underwood
Scénář: David Leslie Johnson
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Colman Domingo (Victor Strand), Garret Dillahunt (John Dorie), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Colby Minifie (Virginia), Peter Jacobson (Jacob Kessner), Holly Curran (Janis), Craig Nigh (Hill), Joseph Castillo-Midyett (muž s cigaretou), Stephen Brodie (mladík), Noah Khyle (Cameron), Justin Smith (Marcus), Carl Thomas (Průkopník), … 

Obsah:

John pracuje jako jeden z Virginiiných rangerů. Zjistí, že Cameron se nehlásí do služby, a jde za ním, najde ho však mrtvého. Začne vyšetřování, během kterého objeví kousek náušnice. Janis, která byla Cameronova milenka, se v noci pokusí uniknout, jenže je chycena a obviněna z jeho vraždy. Virginia ji nechá přivázat ke stromu a sežrat chodci. John však nevěrí, že Camerona zabila ona, a potají dál pokračuje ve vyšetřování.

Morgan je mezitím napaden dvěma muži, kterí chtějí jeho klíč, který patřil Emileovi. On je však při následné potyčce zabije a uvědomuje si, že klíč je důležitější, než se zdá.

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že John byl fakt dobry jak z obyčejne nehody přišel že to byla vražda a když to uškodilo Janis tak chtěl najit praveho vraha ale zajimalo by mě kdo tu vraždu teda spachal a nemělo chybu jak ji John chtěl pomoct ale Strand mu to překazil když prozradil co ma v planu a to jak pak Virginia Johna ocenila přede všemi tak to nemělo chybu a jsem zvědav jestli to Johna bude nějak tižit a jsem zvědav jestli Morgan bude patrat co je ten klič zač.

redaktor
27.5.2022 | 16:20:33
Sugar1

Za díru, kterou John v noci vykopal by se nestyděl ani Přemysl Oráč! Doufám, že k vraždě se ještě vrátíme a plán lovců klíčů s autonehodou byl geniální!

6.12.2020 | 3:55:48
Sardelli

Skvěle zahrané morální dilema, John měl konečně prostor. Člověk díky tomu zapoměl na všechny ty logic lapsy v posledních dílech/seriích.

19.11.2020 | 17:24:45
akashko12

Niee, ľutujem Janis, ona mi bola naozaj sympatická, nezaslúžila si to :(. Inak táto časť úplne super. Scéna s Morganom zase úžasná, síce som si myslel že tí dvaja čo hľadali ten kľúč vydržia dlhšie, ale tak typujem že to asi bude väčšia skupina. John bol tiež výborný :).

redaktor
11.11.2020 | 12:57:03
vondry87

Po dlouhé době spokojenost. Díl napínavý, zápletka uvěřitelná, logických nesmyslů málo.. co víc si přát. Těším se na rozuzlení, co bylo pravou příčinou vraždy a kdo byl vrahem, snad se to časem dozvíme. Za mě 90 %.

4.11.2020 | 12:15:50
Cermb0

Naprostá paráda. Strand se konečně vrátil do svých původních kolejí – prospěchář a zmetek za cenu klidu či bezpečí. John Dorie naopak konečně opět ukázal, jak moc sympatický charakter to je. Stejně tak Morgan po x sériích má konečně grády.

3.11.2020 | 17:51:05
captain

John a Joon opět spolu, závěr patří zase Morgenovi, s tou sekerou, nářez.

3.11.2020 | 14:47:37
ThePredator

Skrze ten klíč, v prvním díle série byla ponorka (jak na ni sprejovali ten nápis) myslím si že je to klíč k odpálení jaderné hlavice :)

3.11.2020 | 11:23:21
barwa.m

Parádní dílek zase, fakt sem zvědavý k čemu je ten klíč a jestli ti dva jednali sami, nebo je to zas nějaká větší skupina padouchů..

3.11.2020 | 6:59:29
pidalin

Super. Virginia je teda pěkná mrcha, tu June mu tam poslala jenom proto aby držel hubu a nevymejšlel útěk, určitě ví moc dobře co si o tom všem myslel s tim vyšetřovánim a popravou. Akorát uplně nechápu jaktože mu dovolí tam chodit s bouchačkama když ho vlastně nenechá ani dělat svojí práci. Jsem zvědavej co jsou zač ty šaškové co chtěj klíč.

3.11.2020 | 2:03:45
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama