Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Janis

Janis

Přeživší z Paradise Ridge, která se vzepře Virginii a jejím lidem.

Sezóny 2
2019 - 2020

Jakmile vypukla apokalypsa, tak Janis začala přežívat s ostatními lidmi v bytovém komplexu Paradise Ridge, kde se jejich vůdcem stal její bratr Tom, protože už před apokalypsou byl předsedou jejich SVJ, a tak k němu všichni začali vzhlížet.

Ze začátku se jim dařilo poměrně dobře, ale později jim docházeli zásoby. Jednoho dne je však nalezla Virginia se svými Průkopníky a nabídla jim vše, co potřebovali k tomu, aby se opět postavili na nohy. Poté jim bylo navrženo, ať spojí své síly, což se nakonec stalo, nicméně Virginia se chtěla zbavit Toma, protože věděla, že je k ničemu.

Když Janis zjistila, co chtěla Virginia udělat jejímu bratrovi, tak se vzepřela a nakonec i uprchla pryč. Během několika následujících dní se schovávala před Průkopníky, dokud ji nenalezli Morganovi lidé. Díky nim se nakonec setkala i se svým bratrem Tomem.

Janis je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Krásna žena, škoda že dostala tak málo priestoru.

webmaster
2.11.2020 | 20:27:47
S.T.A.L.K.E.R.

Další postava, co nedostala v páté řadě dost prostoru, aby se mohla objektivně hodnotit. Možná bude něco jako Sasha v TWD. Bratra už ztratila, tak uvidíme.

6.10.2019 | 15:23:05

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama