Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Kam se poděla Sarah? Herečka poskytla částečnou odpověď

Kam se poděla Sarah? Herečka poskytla částečnou odpověď

Osmá řada Fear the Walking Dead se odehrává sedm let po té předešlé a členové skupiny se za tu dobu vydali různými směry. Některé postavy se již vrátily, na návrat dalších čekáme, o některých netušíme zhola nic. To platí třeba pro Sarah, uvidíme ji ještě?

1 1
27.6.2023

V první polovině osmé série se k Morganovi a Madison časem přidali Grace, June, Dwight, Sherry a Daniel. Návrat Victora a Luciany nás čeká ve druhé polovině série. Ale co ostatní postavy?

Asi nejvíc nás zaráží zmizení Sarah, která byla během šesté a sedmé série zařazena mezi hlavní postavy a o které zatím nepadlo ani slovo. Navíc se neobjevila ani v záběrech na další epizody. A asi se již ani neobjeví. Když se na její osud ptali fanoušci na jednom účtu na Twitteru, někdo napsal, že ji vyhodili. Sama herečka na to pak odpověděla slovy: „Vyhodili není výraz, který bych použila.“ To je vše, víc se k tomu již nikdo nevyjádřil. Zdá se však, že Sarah již není součástí seriálu, snad bude alespoň zmíněno, co se s ní stalo.

Stejná otázka platí pro další zmizelé postavy, které jako by se propadly pod zem a nikoho z tvůrců nezajímá, že my jsme na ně nezapomněli a chceme alespoň nějaké vysvětlení. Jde třeba o Wendella, rabína Jacoba nebo Josiaha, bratra lovce odměn Emilea. A to nemluvíme třeba o wrestlerce Mickey ze sedmé série nebo o dětech z páté řady. Pouze u Charlie asi není nad čím přemýšlet, protože je dost dobře možné, že zemřela na ozáření během uplynulých sedmi let. Její osud by měl být odhalen, protože její představitelka Alexa Nisenson na tuto otázku odpověděla slovy: „Sledujte dál a uvidíte.

Zdroj: AMC

Diskuze /4

Akul

Tvl ji prostě vyškrtnou a ty ostatní potažmo taky. :-D Jako tady jednoduše můžou říct, že zůstali na místě X a založili si tam jinou komunitu, ale ten přístup k hercům..

27.6.2023 | 15:36:25
Cermb0

Ten seriál měl obrovský problém v tom, že po Morganovo příchodu tam nasázel hromadu zbytečných vedlejších postav a vznikl z toho takovýhle guláš.

27.6.2023 | 22:07:51
Sapphire1977

ja už som na ňu a Wendella dávno zabudol

29.6.2023 | 7:19:35
simonideos

Spousta těch postav byla vytvořena uplně zbytečně. Ale na druhou stranu už v prvních řadách se objevovaly postavy, jejichž osud nebyl dovyprávěn, takže se to tímhle stylem vlastně táhne už od začátku..

3.7.2023 | 23:50:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama