Legends of Tomorrow Co se stane ve 2. - 4. epizodě?

Co se stane ve 2. - 4. epizodě?

Co se stane ve 2. - 4. epizodě?

V dalších epizodách se vydáme opět na zajímavá místa v minulosti. Ještě chvíli budeme v roce 1942, kdy se Legendy budou muset vypořádat s nacisty. Poté vyrazíme do feudálního Japonska za dob samurajů a aby toho nebylo málo, Legendy vyrazí do roku 1863, kdy zuřila Občanská válka v Americe.


16 0
19.10.2016

2×02 – The Justice Society of America

Datum premiéry: 20. 10. 2016

Legendy cestují do Paříže, která je okupována nacisty. Zde ovšem narazí na skupinu Justice Society of America, která se Legendám postaví do cesty, protože se domnívá, že způsobují v daném čase časovou anomálii. Nate se zoufale snaží zapadnout do týmu, ale vše tomu ztěžuje fakt, že sdílí tajemství se svým dědečkem Commanderem Steelem. Ray se snaží zapůsobit na Justice Society of America, ale spíš sám sebe a Vixen vystaví nebezpečí.


2×03 – Shogun

Datum premiéry: 27. 10. 2016

Nick zjišťuje, že má superschopnosti, ale podivným způsobem se on a Ray dostanou do feudálního Japonska. Poté, co Sara přesvědčí Vixen, že Rory není vrah, se všichni shodnou, že najdou Natea a pomůžou mu zlepšit se v jeho schopnostech. Všichni následně ochraňují japonskou vesnici před Shogunem a jeho armádou samurajů. Mezitím Jax a Stein zůstanou na lodi, která potřebuje opravit, a zjistí tajemství, o kterém neví, zda mají říct ostatním.

2×04 – Abominations

Datum premiéry: 3. 11. 2016

Když Legendy objeví další časovou odchylku, vydávají se do roku 1863, kde právě zuří Občanská válka. Navíc se vojáci konfederace proměnili v zombíky. Zatímco výsledek Občanské války visí na vlásku, Jax se s Amayou vydává na nebezpečnou misi na plantáže, kde jsou otroci. Sara mezitím pociťuje tíhu rozhodnutí, které musí udělat jako vůdce. Ray přemýšlí o účelu týmu.

Diskuze /1

scottt1

na tych zombikov som velmi zvedavy :D

19.10.2016 | 21:11:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás