Legends of Tomorrow Justice Society of America se ještě do konce druhé řady v seriálu objeví

Justice Society of America se ještě do konce druhé řady v seriálu objeví

Justice Society of America se ještě do konce druhé řady v seriálu objeví

Před začátkem druhé řady nás tvůrci lákali na hrdinské uskupení zvané Justice Society of America. Hrdinové z dob druhé světové války se ale pohromadě objevili pouze v jedné epizodě. V průběhu sezóny se s tímto uskupením setkáme ještě jednou a dozvíme se, co se s nimi všemi stalo.


18 0
7.2.2017

Justice Society of America jsme poprvé pořádně poznali ve druhé epizodě druhé řady. Toto uskupení hrdinů bylo velikým lákadlem druhé řady, ale nakonec jsme se s většinou z nich setkali pouze v jedné epizodě. Amaya Jiwe se stala poté součástí týmu Legend, starší verzi Obsidiana jsme se dočkali ještě v epizodě Compromised, kde ho ztvárnil herec Lance Henriksen.

(Vrátí se i Hourman? Zachrání ho Vixen pomocí Kopí osudu? Foto: CW)


Jeden z tvůrců seriálu Phil Klemmer nyní slíbil, že se do konce druhé řady Justice Society of America dočkáme a dozvíme, co se s týmem stalo poté, co Vixen odešla. Phil dále nastínil, že nerad nechává věci nakousnuté, a proto tento příběh bude dovyprávěn ještě v průběhu druhé řady. Jelikož ale tým Legend aktuálně čítá šest hlavních postav, je těžké se další početné skupině v seriálu věnovat.

Už tak máme v Legendách Legion of Doom, skupinu záporáků složenou z Damiena Darhka, Leonarda Snarta, Malcolma Merlyna a Eobarda Thawnea. To jsou čtyři další postavy navíc. K tomu se ještě do příběhu vrátil Rip Hunter. Phil Klemmer nechce, aby byl seriál přeplněný postavami, které nakonec nedostanou v epizodě prostor. Proto se Justice Society of America objeví ve vhodnou chvíli druhé řady, kdy nebude na plánu pokračování hlavní dějové linky s Legion of Doom.

Justice Society of America se objeví ve dvanácté epizodě s názvem Camelot/3000. Oficiální synopse k epizodě napovídá, proč se vůbec s tímto superhrdinským týmem opět setkáme:

Legendy pátrají po Kopí osudu a chtějí ho získat dříve, než se to povede Legion of Doom. Legendy přijdou na to, že část Kopí je ukryta všude možně napříč časem a střeží ji Justice Society of America. Nejprve se Legendy vydávají do budoucnosti za Mid-Nitem, který je zavede do minulosti, konkrétně do dob kralování krále Artuše na Kamelotu, kde Stargirl chrání část Kopí. Po Kopí osudu ale jde i nyní zlý Rip, takže jsou Legendy nuceni se spojit s rytíři Kulatého stolu, aby mocný artefakt uchránily.

Jste rádi, že bude dovyprávěn příběh Justice Society of America? Chtěli byste, aby se nějaký jejich člen stal stálicí týmu Legend?

Diskuze /8

Lex Luthor

Stargirl nebo Comander Steel jsou takovými verzemi kapitána Ameriky.

#2 esevis
7.2.2017 | 15:24:54
esevis

#1 Lex Luthor: možná oblekem, ale jinak vůbec

#5 Lex Luthor
7.2.2017 | 16:44:46
p3dro

Takže jestli chápu dobře v jednom díle uvidíme jak rytíře kulatého stolu tak JSA???

7.2.2017 | 16:52:24
BoquinhaSK

Vysvetlí niekto, kto je Mid-nite? Z Constantine si pamätám Papa Midnite, ake to asi nebude rovnaká osoba…

7.2.2017 | 17:41:42
Lex Luthor

#2 esevis: Možná comander Steel je takový podobný typ vojáka, ale Stargirl má opravdu jen stejný kostým

7.2.2017 | 17:48:00
Rip H

Kopí osudu bude asi další variace svatého grále, takže ho tak na Kamelotu nejspíš budou i brát.

#7 Lex Luthor
7.2.2017 | 19:28:56
Lex Luthor

#6 Rip H: Ve Stargate SG1 byl svatý grál krystal, který pasoval do Merlynovi zbraně, tu pak použili na zničení povznesených Oriů, tady by to mohli udělat podobně. Svatý grál by mohl být částí kopí osudu.

8.2.2017 | 14:14:26
Dirrow

Jak mohla Star Girl žít v době Kamelotu?

13.2.2017 | 14:58:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.