Lost (Ztraceni) Frank Lapidus

Frank Lapidus

Frank Lapidus

ZNÁMÁ FAKTA

Pracoval pro společnost Oceanic jako pilot, měl letět linkou 815, ale vyměnil si nakonec službu se Sethem Norrisem. Má zřejmě problémy s pitím, to mu ale nezabránilo odhalit, že kostra Setha v záběrech ze dna je falešná. To také oznámil lidem v Oceanic.


NA OSTROVĚ

Pilotoval vrtulník mířící z lodi na ostrov, kde ztratil částečně kontrolu nad řízením. Podařilo se mu ale bezpečně přistát, i když on se zatím z neznámých důvodů zranil. Doletěl se Sayidem a Desmondem nazpět na loď, kde vypadá, že nesouhlasí s kroky, které posádka podniká. S vojáky z lodi si nesedl a tak při první příležitosti otevřeně pomáhá s přepravou lidí z ostrova a podaří se mu po výbuchu lodi se zachránit spolu s ostatními.

BUDOUCNOST

V roce 2007 působil jako pilot aerolinek Ajira Air. „Náhodou“ pilotoval let 316, který musel nouzově přistát na Ostrově. Po nepříliš úspěšných pokusech o vedení trosečníků odchází se Sun hledat Jina a zmizelé Jacka a spol. Na hlavním ostrově se jim zjevuje Christian Shephard a sděluje jim, že hledaní žijí v jiné době. Poté je zajat Illanou a jejími lidmi, po střetu Jacoba s monstrem/falešným Lockem se k nim ale přidává víceméně dobrovolně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Abie

Tak tohohle herce vždy ráda vidím.

5.11.2013 | 17:57:57

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři