Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Frank Lapidus

Frank Lapidus

Zkušený pilot, který chce zachránit všechny přeživší.

Sezóny 3
2008 - 2010

Známá fakta

Pracoval pro společnost Oceanic jako pilot, měl letět linkou 815, ale vyměnil si nakonec službu se Sethem Norrisem. Má zřejmě problémy s pitím, to mu ale nezabránilo odhalit, že kostra Setha v záběrech ze dna je falešná. To také oznámil lidem v Oceanic.

Na ostrově

Pilotoval vrtulník mířící z lodi na ostrov, kde ztratil částečně kontrolu nad řízením. Podařilo se mu ale bezpečně přistát, i když on se zatím z neznámých důvodů zranil. Doletěl se Sayidem a Desmondem nazpět na loď, kde vypadá, že nesouhlasí s kroky, které posádka podniká. S vojáky z lodi si nesedl, a tak při první příležitosti otevřeně pomáhá s přepravou lidí z ostrova a podaří se mu po výbuchu lodi se zachránit spolu s ostatními.

(Frank Lapidus měl původně pilotovat let číslo 815. Foto: ABC)

Budoucnost

V roce 2007 působil jako pilot aerolinek Ajira Air. „Náhodou“ pilotoval let 316, který musel nouzově přistát na ostrově. Po nepříliš úspěšných pokusech o vedení trosečníků odchází se Sun hledat Jina a zmizelého Jacka a ostatní. Na hlavním ostrově se jim zjevuje Christian Shephard a sděluje jim, že hledaní žijí v jiné době. Poté je zajat Ilanou a jejími lidmi, po střetu Jacobafalešným Lockem se k nim ale přidává víceméně dobrovolně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Abie

Tak tohohle herce vždy ráda vidím.

5.11.2013 | 17:57:57

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama