Lost (Ztraceni) Frank Lapidus

Frank Lapidus

Frank Lapidus
Sezóny 3
2008 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Pracoval pro společnost Oceanic jako pilot, měl letět linkou 815, ale vyměnil si nakonec službu se Sethem Norrisem. Má zřejmě problémy s pitím, to mu ale nezabránilo odhalit, že kostra Setha v záběrech ze dna je falešná. To také oznámil lidem v Oceanic.


NA OSTROVĚ

Pilotoval vrtulník mířící z lodi na ostrov, kde ztratil částečně kontrolu nad řízením. Podařilo se mu ale bezpečně přistát, i když on se zatím z neznámých důvodů zranil. Doletěl se Sayidem a Desmondem nazpět na loď, kde vypadá, že nesouhlasí s kroky, které posádka podniká. S vojáky z lodi si nesedl a tak při první příležitosti otevřeně pomáhá s přepravou lidí z ostrova a podaří se mu po výbuchu lodi se zachránit spolu s ostatními.

BUDOUCNOST

V roce 2007 působil jako pilot aerolinek Ajira Air. „Náhodou“ pilotoval let 316, který musel nouzově přistát na Ostrově. Po nepříliš úspěšných pokusech o vedení trosečníků odchází se Sun hledat Jina a zmizelé Jacka a spol. Na hlavním ostrově se jim zjevuje Christian Shephard a sděluje jim, že hledaní žijí v jiné době. Poté je zajat Illanou a jejími lidmi, po střetu Jacoba s monstrem/falešným Lockem se k nim ale přidává víceméně dobrovolně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Abie

Tak tohohle herce vždy ráda vidím.

5.11.2013 | 17:57:57

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři