Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Ilana Verdansky

Ilana Verdansky

Údajná dcera Jacoba, která se vyzná na ostrově.

Sezóny 2
2009 - 2010

Známá fakta

Cestovala letem Ajira Air 316 jako policejní doprovod zatčeného Sayida. Za svého otce považovala Jacoba. Vyhověla proto jeho prosbě, aby se vydala na ostrov a ochraňovala šestici kandidátů, kteří by mohli převzít jeho roli strážce ostrova.

(Ilana je Jacobovou „dcerou“. Foto: ABC)

Na ostrově

Po havárii letadla se ocitla v „normálním“ čase. Spolu s Caesarem patří k vůdcům nových trosečníků. Zajímá se o Lockea a nezdá se, že by ji informace, že byl mrtvý, nějak výrazně překvapila. Franku Lapidusovi později klade zvláštní otázky týkající se sochy. O ostrově je evidentně velmi dobře informována, ví, kde hledat sochu, a ví, jak získat Richardovu důvěru.

Po střetu Jacoba s falešným Lockem se dozvídáme, že pro ni Jacob byl „něco jako otec“. Chce proto pomstít jeho smrt, Bena ale osvobodí falešný Locke. Ilana se staví do čela „projacobovské“ skupiny lidí na ostrově.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama