Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Hugo Hurley Reyes

Hugo Hurley Reyes

Hláškující boháč, který se snaží zbavit svého prokletí.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Hurley začal s přejídáním v době, kdy ho jako malého opustil otec a on musel sám vyrůstat se svojí matkou. Jeho váha se mu poprvé stala prokletím v okamžiku, kdy způsobil nepřímo smrt dvou lidí – to ho přivedlo až do blázince. Tam se poprvé objevuje jeho imaginární dvojče Dave, spřátelí se také s jiným člověkem, který mu prozradí číselnou kombinaci 4, 8, 15, 16, 23, 42.

Po svém odchodu z blázince tuto kombinaci Hurley vsadí do loterie a vyhraje 114 miliónů dolarů. Investuje do dalších společností (v jedné z nich pracuje Locke) a v době havárii má na kontě 156 miliónů. Jenže peníze mu přinesou jen smůlu, ať už mezi přáteli, v rodině či v lásce. Do Austrálie cestuje, aby se od jistého člověka jménem Sam Toomey dozvěděl, jak se svého prokletí zbavit.

Na ostrově

Nejprve na ostrově jen hláškoval, ostatním přihrával a stavěl golfová hřiště, ale poté objevil falešného cestujícího (Ethan Rom) a účastnil se velké výpravy k vraku lodi Black Rock. Snažil se zabránit otevření poklopu (uviděl na něm pro něj nešťastná čísla), jeho čas přišel ve chvíli, kdy se spojily obě skupiny přeživších a on poznal Libby. Jejich románek byl krátký, Hurley byl poté na čas unesen Druhými. V táboře je to poté stále on, kdo drží dobrou náladu.

(Hurley se prosadil především díky svým hláškám. Foto: ABC)

Budoucnost

Patří mezi členy tzv. „Oceanic 6“, tedy šestice lidí, kteří se oficiálně vrátili z ostrova domů. V budoucnosti se jen obtížně vyrovnává se svým návratem mezi lidi, tíží ho především halucinace mrtvého Charlieho. Po jedné bláznivé honičce s autem si sám zažádá o přesun do blázince, kde se z něj pokouší jistý Matthew Abaddon dostat informace o lidech na ostrově. Setká se také s Jackem a se Sun po narození jejího dítěte. Když ho navštíví Sayid, souhlasí, aby ústav společně opustili.

Po útěku z ústavu jej stíhá policie jako pachatele vražd, které spáchal Sayid. Hurley zachraňuje Sayida, postřeleného uspávací šipkou. Když jej přichází Ben přemlouvat k návratu na ostrov, zachová se Hurley podle Sayidovy rady a udělá pravý opak toho, co chce Ben – nechá se zatknout policií za vraždy, které nespáchal. Je však osvobozen a vrací se s Oceanic 6 na ostrov.

Při návratu se „propadne“ časem do dob Dharmy. Díky Sawyerovi a Juliet splyne se skupinou nových zaměstnanců Dharmy. Je zařazen ke kuchařům. Poté, co Juliet při incidentu odpálí atomovou bombu, vrací se do současnosti a stává se významným komunikátorem s těmi, kdo už zemřeli. Tlumočí tak Jackovi vzkazy od Jacoba nebo Richardovi poselství jeho dávno zemřelé ženy Isabelly. V alternativní realitě je Hurley stále velmi bohatým člověkem, který zbohatl díky výhře v loterii. Nepronásleduje jej ale smůla, nýbrž se označuje za dítě štěstěny.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Hugo bol parádny. Hurleyho sa nedá neoblúbiť. Proste dobrák a sympaťák.

12.10.2020 | 21:42:38
Brutaleric

Větší seriálová kladná postava už tady ani neexistuje. S každým se dokázal skamarádit a byl vždy hodný.

8.12.2019 | 0:17:08
Marcus Flavius

kamarádskej dobrák

7.6.2017 | 20:20:08
Dandan5

Nejlepší postava. Pohodář a vtipnej chlap. Já bych si s ním rozumněl :D

17.11.2015 | 18:39:50
Pepe891

Neskutočný pohoďák,bez neho bi Nezvestný neboli tým čím sú.

21.5.2013 | 15:39:59

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama