Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Když už to nevyšlo v kinech, studio alespoň láká na Blu-ray filmu Marvels

Když už to nevyšlo v kinech, studio alespoň láká na Blu-ray filmu Marvels

Studio včetně Boba Igera přiznalo porážku. Filmu Marvels se v kinech vůbec nedařilo, a tak necelé tři měsíce od jeho uvedení v kinech, si ho budeme moci pustit už v našich obývacích pokojích. Studio už nemá velká očekávání, přesto doufá v menší zázrak, o čemž vlastně celý film je.

6 2
12.1.2024

Film The Marvels v kinech utržil pouze 205 milionů dolarů a prakticky se již nevysílá. Není tedy na co čekat, což je také důvod, proč už od 13. ledna 2024 (resp. 16. ledna 2024) bude film v zahraničí k dispozici na 4K Ultra HD, Blu-ray, a DVD. Studio musí zalepit obrovskou ztrátu, která se bude právě odmazávat na Disney+ a prodaných nosičích. Ve hře samozřejmě může být i prodej práv jiným streamovacím stanicím a časem i komerčním televizím. I tak ale šplhání do zelených čísel potrvá roky.

(Když už to nevyšlo v kinech, studio alespoň láká na Blu-ray filmu Marvels. Foto: Disney+)

Na co ovšem Marvel Studios láká nyní? Nejedná se o kdovíjaký šlágr. Kromě klasického audiokomentáře režisérky Nii DaCosty se můžeme těšit na pár dalších klipů, dvě videa o natáčení a celkem čtyř vystřižených scén. Není toho moc, ale tak už to v dnešní době zkrátka bývá. Snad film oslaví větší úspěch u televizních obrazovek. Ti, co čekáte právě na film, ho posléze nezapomeňte ohodnotit.

Trailer k vydání DVD, Blu-ray a 4K Ultra HD:

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

awacs

To je zase tendenčně napsaný článek :D Napoleon tam šel dřív, než Marvels, takže asi tak :D

14.1.2024 | 19:57:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama