Outlander (Cizinka) S02E06: Best Laid Schemes...

S02E06: Best Laid Schemes...

S02E06: Best Laid Schemes...

Jamie a Claire využijí Claiřiných lékařských znalostí a vymyslí plán, jak překazit obchod s vínem, který by mohl zafinancovat válečné tažení prince Karla.

cz sk
14.5.2016
1 030 000
53 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Takže o to fakt přišla… Podvědomě jsem to věděla, protože mi bylo divný, jak se dostala k Frankovi a neměla žádný břicho ještě, takže to bude až druhý dítě… A co BJ Randall? St German pro mě upřímně moc evil záporák není, spíš takový komický rádoby záporák, jsme holt zvyklí na lepší/horší… Jinak mi to přijde chvílemi zdlouhavé.

18.7.2016 | 0:45:18
Kubaskou

Super díl

16.5.2016 | 19:09:59
vivien29

Tak opět jsme se dočkali množství změn oproti knize:-) Intrika s neštovicemi se odehrává jindy, na jiném místě a úspěšně, extempóre s fingovaným přepadením a krádeží vína maskovaným Murtaghem v knize není, nicméně ději tato změna prospívá. Dluh v bordelu udělal Jaredův skladník, nikoli Karel – OK, takto je to také lepší, i když nevím, jestli by si bordelmamá běžně dovolila na Jeho Výsost volat stráž pro nějaké nedoplatky. Varování královského kata patří v knize Jamiemu, týká se tedy politiky (velezrady), nikoli černé magie. Vzhledem k očekávanému vývoji děje je ale toto přesměrování na Raymonda dobrým tahem. Pokec dam v salónku u Louisy jsem nějak nepochopila, nevím, proč tam scéna byla? Nejlepší okamžiky: Navlékání Murtagha do volánů a brokátu. Slib mezi Jamiem a Claire – fakt krásné.

16.5.2016 | 9:40:12
Kothy

Nesktucene otevrene…

15.5.2016 | 22:34:34
LadyAn

Tak jsem tento díl shlédla po druhé, tentokrát s titulky( už vím ,co kdo říkal). Hodnotit znovu nebudu , ale byl to skvělý díl. Děj je sice trochu pozměněn oproti knize, kde akce s neštovicemi probíhala na lodi, také popis kata i když ho nemusím, je i v knize a je varováním, ale ve výsledku to dějově vychází stejně. Mně tato serie zatím příjde dějově naprosto srovnatelná s první serií. První i druhá kniha mají každá kolem 1000 stránek, tudíž očekávám, že i dějově to bude na delší lokte.

15.5.2016 | 22:26:13
jasonpileek

Taky dost dlouhá epizoda, ale ten konec byl krutej. :D Já knihy nečetl, takže pořád čekám jestli Frank je opravdu potomek Black Jacka nebo jeho mladšího bratra .. :D Po téhle epizodě o tom pochybuji ještě víc. ale už je alespoň zase trochu jasnější první epizoda :-P

15.5.2016 | 18:13:31
Callysto

To je teda přímo cliffhanger, tohleto, jak mám přežít ten další týden? Ale ten začátek, až budou titulky, podruhé vynechám, podrobnostem popravy opravdu rozumět nemusím.

15.5.2016 | 2:06:30

Outlander (Cizinka)
95/100 - 291×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
7 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás