Outlander (Cizinka) S02E06: Best Laid Schemes...

S02E06: Best Laid Schemes...

S02E06: Best Laid Schemes...

Jamie a Claire využijí Claiřiných lékařských znalostí a vymyslí plán, jak překazit obchod s vínem, který by mohl zafinancovat válečné tažení prince Karla.

cz sk
14.5.2016
1 030 000
53 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Takže o to fakt přišla… Podvědomě jsem to věděla, protože mi bylo divný, jak se dostala k Frankovi a neměla žádný břicho ještě, takže to bude až druhý dítě… A co BJ Randall? St German pro mě upřímně moc evil záporák není, spíš takový komický rádoby záporák, jsme holt zvyklí na lepší/horší… Jinak mi to přijde chvílemi zdlouhavé.

18.7.2016 | 0:45:18
Kubaskou

Super díl

16.5.2016 | 19:09:59
vivien29

Tak opět jsme se dočkali množství změn oproti knize:-) Intrika s neštovicemi se odehrává jindy, na jiném místě a úspěšně, extempóre s fingovaným přepadením a krádeží vína maskovaným Murtaghem v knize není, nicméně ději tato změna prospívá. Dluh v bordelu udělal Jaredův skladník, nikoli Karel – OK, takto je to také lepší, i když nevím, jestli by si bordelmamá běžně dovolila na Jeho Výsost volat stráž pro nějaké nedoplatky. Varování královského kata patří v knize Jamiemu, týká se tedy politiky (velezrady), nikoli černé magie. Vzhledem k očekávanému vývoji děje je ale toto přesměrování na Raymonda dobrým tahem. Pokec dam v salónku u Louisy jsem nějak nepochopila, nevím, proč tam scéna byla? Nejlepší okamžiky: Navlékání Murtagha do volánů a brokátu. Slib mezi Jamiem a Claire – fakt krásné.

16.5.2016 | 9:40:12
Kothy

Nesktucene otevrene…

15.5.2016 | 22:34:34
LadyAn

Tak jsem tento díl shlédla po druhé, tentokrát s titulky( už vím ,co kdo říkal). Hodnotit znovu nebudu , ale byl to skvělý díl. Děj je sice trochu pozměněn oproti knize, kde akce s neštovicemi probíhala na lodi, také popis kata i když ho nemusím, je i v knize a je varováním, ale ve výsledku to dějově vychází stejně. Mně tato serie zatím příjde dějově naprosto srovnatelná s první serií. První i druhá kniha mají každá kolem 1000 stránek, tudíž očekávám, že i dějově to bude na delší lokte.

15.5.2016 | 22:26:13
jasonpileek

Taky dost dlouhá epizoda, ale ten konec byl krutej. :D Já knihy nečetl, takže pořád čekám jestli Frank je opravdu potomek Black Jacka nebo jeho mladšího bratra .. :D Po téhle epizodě o tom pochybuji ještě víc. ale už je alespoň zase trochu jasnější první epizoda :-P

15.5.2016 | 18:13:31
Callysto

To je teda přímo cliffhanger, tohleto, jak mám přežít ten další týden? Ale ten začátek, až budou titulky, podruhé vynechám, podrobnostem popravy opravdu rozumět nemusím.

15.5.2016 | 2:06:30

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás