Outlander (Cizinka) S03E13: Eye of the Storm

S03E13: Eye of the Storm

S03E13: Eye of the Storm

Claire je při hledání mladého Iana donucena hrát hru na kočku a myš s někdejším soupeřem. Fraserovi projíždějí jamajskou džunglí, aby zabránili nemyslitelnému.

cz sk
11.12.2017
1 430 000
58 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Tahle série se mi někde zamlouvala víc, někde míň, něco mi přišlo kýčovité a trochu off, scénář mi sem tam pokulhal. Některé scény zase braly dech, hlavně díky hudbě a nádherné výpravě. Postava dospělého Ferguse mi tolik neučarovala jako jeho mladá verze v předchozích sériích, zato u Johna mi chybělo víc prostoru, jeho postavu jsem měla ráda od začátku plus jeho obsazení bylo super. Jsem zvědavá, jak se poperou s nástrahami, které v Bubnech jsou, a zvlášť se těším na jedno setkání.

9.1.2018 | 21:52:23
tigy

Konečne som sa dostala k poslednej časti, a bola super :) Geillis sa nám pekne vyfarbila a dostala, čo si zaslúžila. Nechápem ale, čo majú všetci s tým bozkom, čo mal oživiť Claire? To, že si ona myslela, že je mŕtva, ešte neznamená, že to tak aj bolo. Veľa asi nechýbalo, ale našťastie ju Jamie vytiahol nad hladinu a podľa mňa bola len v bezvedomí. Koniec bol naozaj emotívny, chudák Jamie, zase tak ďaleko od milovaného Škótska, ale aspoň je spolu s Caire :) BTW, Vikingtour, dík za tip :)

6.1.2018 | 12:05:24
blsa

Krásný díl:-), jen škoda, že byl poslední. Čekání na 4. sérii bude nekonečné :-(

27.12.2017 | 9:51:09
EmmaSwanJones

Násherný díl, opravdu jsem byla celou dobu napjatá, a opravdu konec mě dojal, už jsem myslela, že si ze mě dělají prdel a fakt nechají Claire umřít. Okolo té věci s OUAT máš pravdu, to mě ani nenapadlo, a to jsem ONCER s velkými písmeny. :D Geillis je prostě mrcha a to jsem si myslela od čarodějnického procesu, že je fakt good. Opravdu skvělé! Čekání bude nekonečné… PS: Pamatujete jak v S1E1 zahlédl Frank toho ducha? Myslíte, že to byl nějakým způsobem Jamie?

26.12.2017 | 0:03:28
ivazik

Doufám, že Geillis v další sérii odněkud nevyskočí. Moc se mi líbila Margaret Campbell, jak zkrásněla díky panu Willoughbymu :)

24.12.2017 | 14:27:00
anndy

konečně jsem viděla poslední díl, bylo to celkem napínavý, pár věcí bylo dost divných – to, že existuje víc „kamenů“, že našli za 200 Geillis, že Jamie našel Claire v bouřícím oceánu, že mu na lodi nebylo vůbec špatně :-D

17.12.2017 | 10:57:03
DamianaFrey

Vďaka Bohu za John Greya :-) Zaslúžil by si pusu. Finále tretej série sa vydarilo na jednotku. Papa, Geillis. Najviac ma však potešila tá paralela s „otváraním prechodu do budúcnosti“ . Prvé videla Claire s Frankom, druhé s Jamiem. Krása :-) Uvidíme čo im prinesie život v Georgii. :-) Už sa neviem dočkať!

16.12.2017 | 18:18:28
Hana Březinová

Tak jak vždycky dokonale a bomba :) Děkuji adminům za jejich práci !!!!

14.12.2017 | 18:14:30
kuba2008

Úžasné. Nemám slov.

14.12.2017 | 15:19:46
JAVA

Napriek nejakým technickým výhradám k utopenej a oživenej Claire, bol dej napínavý a akčný. Zasa mi trochu chýbalo viac emócií zo strany Claire. Vždy, keď sa mala Jamiemu odmeniť nežným bozkom alebo aspoň dotykom, tak sa odvrátila a šla si „svojou cestou“. Uvidíme, čo nám ponúknu v 4. sérii, čas čakania bude nekonečný…

14.12.2017 | 9:50:37
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 273×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
6 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Stav překladu

Epizoda S05E12: Never My Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás