Outlander (Cizinka) S04E13: Man of Worth

S04E13: Man of Worth

S04E13: Man of Worth

Pokus o Rogerovu záchranu z mohawského zajetí je zmařen duchem z Clařiny minulosti, který zachráncům z Fraserova hřebene zbortí jejich plány. Brianna se obává, že se Claire s Jamiem a Rogerem už možná nevrátí a začíná uvažovat o životě bez rodičů a partnera.

cz sk
28.1.2019
1 450 000
1 hodina 4 minuty

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BizarníBibliofil

Tenhle dil mi prisel celkove takovy zmateny :(

8.2.2019 | 15:35:56
jasonpileek

Super epizoda. Akorát to tuhle sérii v některých epizodách zbytečně natahovali a pak to bylo zase uchvátaný. Ano málo epizod se zde projevuje, na stranu druhou alespoň to odsejpá. Ale celkově se ten úvod Bree do minulosti tím stal totálně nerealistický a nezáživný, oproti Clair S01, která tam neskutečně trpěla a zažila pravej skotskej novověk .. Ale i tak musíme být vděční Starz, že seriál vůbec podporuje a zase ten svět dělá o něco hezčím :) Ikdyž původní Outlander drama skončilo plavbou do Karibiku, tak dávám 100% :) Mohli by klidně vydat i nějakou prodlouženou verzi poslední epizody :-) A doufám, že se Clair zase vrátí do hry a Jamie už nebude za osla :)

31.1.2019 | 22:30:35
kuba2008

Já jsem spokojená. A co není dořešeno v této sérii, tak předpokládám, že bude vyřešeno hned na začátku další. Tak se máme na co těšit.

31.1.2019 | 17:00:37
anndy

jako kdyby zbývaly ještě 1–2 díly, tak dobrý, ale takhle…Mur a Jo no fuj :-D Ian je tele, snad bude šťastný a ještě o sobě dá vědět. Bree má oči jako ostříž, že na takovou dálku Rogera poznala. Chybělo mi vysvětlení, co mu tak dlouho trvalo. Pořád je mi krajně nesympatický. škoda, že se neukázal John, nebo aspoň mohli Jamiemu říct, jak pomáhal Bree. Suma sumárum díl skoro o ničem, závěr bych si představovala lepší, když máme zase aspoň rok čekat

30.1.2019 | 22:49:11
sarka003

Když přivřu obě oči, kousnu se do rtu a zapomenu, že jsem četla knížku, tak mi to i tak přišlo neslané, uspěchané a prostě nevím…nebylo to ono :-(

29.1.2019 | 20:18:58
Kothy

Super finale!

29.1.2019 | 19:13:22
Laisobel

Tak dil az na zaver celkem uspokojil. Chybela mi nejaka scena s Lordem Johnem, kdyz se resi svatba a dite ze mu posunou narozeniny a najednou fiii dva mesice pryc. Louceni s Ianem nadhera. Roger za me v tomhle dile super, vsechny ty emoce… A ted ldyz z nej bude horal, tak i telo vypracuje :) Vuci knize nehodnotim. Ale… Jamieho usmireni s Bree? Vnuk v naruci? Cela rodinka pohromade? Kde bylo shromazdeni?? Pohled na Fraser's ridge i s Fergusem a tak? Hmmm skoda. Chtelo to jeste alespon jeden dil aby se to hezky uzavrelo a ja si odnesla uspokojujici pocit. Ten konec byl oproti ostatnim seriim o nicem. Jasny, Murtagh oproti knize dostal roli, ale jak to vsim zamicha dal? Tezko ho budou „jako“ honit ze… No nic no. A jeste ho strcit do postele Jocaste… No tak si pockame no.

redaktor
29.1.2019 | 14:07:00
PitrsM

Krásný závěr série. Už se těším na další řadu. <3<3<3

29.1.2019 | 10:56:58
Whitewolf114

Finále skvělé, napínavé. Říkala jsem si, jestli nevynechají osud Iana, ale, že to bude takhle dojemný, to jsem nečekala, úplně se mi chtělo brečet, krása! Změny z knihy mi ani tak nevadí (něco málo).Ale byly tam jiné krásné scény. Př. to jak se Claire bála o Jamieho, to bylo lepší než v knize a já jsem za to ráda, protože tu ukázali, že ti dva se pořád silně milují a nedokáží jeden bez druhého žít. Jediné, co bych tomu vytkla, je zakončení této řady. U tam těch 3 řadách jsem si dokázala říct „Ano, tohle musí být konec a je skvělý!" U téhle by člověk čekal ještě tak jeden díl. Trochu jsem si přála, aby to skončilo roman. scénou J+C na shromáž. aby v tom nebyl zmatek s knihou. J+C by měli být hlavní a víc roman. scén. (Jamie si mohl pochovat malé) a víc dílů, jinak pěkný a těším se na další.

29.1.2019 | 8:02:27
jarsynkova

No ono by to chtělo 16.dílů jako v první sérii a bylo by vystaráno. Ale peníze jsou peníze a je jich vždy málo. Pak bychom zde nemuseli vzdychat, jak je vše zrychlené a nebo že jsou vynechány některé scény. Ale důležité momenty by neměli vynechávat a proto souhlasím s ostatními, že mi chyběl porod s C+J a udobřování. I tak se mě poslední díl uspokojil a dávám 100%.

28.1.2019 | 21:36:27

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás