Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

S01E09: Guilty

S01E09: Guilty

Do Quantica přijíždí nováčkům přednášet Dr. Susan Langdon, bývalá agentka FBI a odbornice na profilování. V jejích hodinách zaměřených na případy sériových vrahů mají za úkol najít oběti, které neodpovídají profilu. V této oblasti nejvíce vyniká Simon, jenž se kvůli tomu ocitne v ohrožení života. V přítomnosti je Alex podrobena drsnému výslechu, zatímco Ryanův život visí na vlásku.

sk
29.11.2015
4 070 000
43 minut

Scénář: Cameron Litvack
Režie: Stephen Kay
Hostující herci: Anne Heche, Oded Fehr

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
awacs

Parádní díl. I když začínám mít obavu, že se v tom zamotají a budou děj natahovat.

6.12.2015 | 21:29:45
Jana13.13

:)

6.12.2015 | 20:02:42
Lucifrid

Tss, až mi Simona bylo líto, jak ho čapla. Na druhou stranu, vypadá to, že nejpravděpodobnější podezřelý v tom asi přeci jen nějak pojede :D

webmaster
1.12.2015 | 23:09:43
KevSpa

Rozjeté je to vážně výborně.

webmaster, korektor
1.12.2015 | 12:09:47

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama