Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Natalie Vazquez

Natalie Vazquez

Studentka akademie FBI v Quanticu, původním povoláním policistka.

Sezóny 1
2015 - 2016

První série

Natalie vyrostla v Texasu, kde také pracovala jako příhraniční policistka, ale protože už byla z práce otrávená, rozhodla se přidat k FBI. Je to drsňačka, je velmi soupeřivá a ve všem touží vynikat. Mezi ní a Alex panuje v Quanticu velká rivalita. Umění skvěle střílet a její bojovnost z ní dělají ideálního adepta na agentku FBI. Ale i ona má své démony – s bývalým manželem vede spor o opatrovnictví jejich dcery Renaty. Po bombovém útoku je pak Natalie součástí týmu, který má za úkol dopadnout toho, kdo je za útok zodpovědný. Nejprve je přesvědčená o Alexině vině, ale později musí obě spojit síly v pátrání po skutečném viníkovi.

Natalie je první důležitou postavou, která zemře, a to v důsledku exploze nastražené Liamemtřinácté epizodě.

Anabelle Acosta jako Natalie Vazquez Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama