SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách)
95/100 - 17×

SpongeBob SquarePants(Spongebob v kalhotách)

V podvodním městě Zátiší Bikin žije žlutá a pórovitá mořská houba SpongeBob, která nosí kalhoty a jejím nejlepším přítelem je mořská hvězdice Patrick. SpongeBob pracuje v restauraci u pana Krabse společně se svým sousedem Sépiákem, který ho zrovna nemá příliš v lásce. Všechny tyto postavy společně s dalšími obyvateli podmořského světa zažívají vtipná a přinejmenším absurdní dobrodružství.

USA | 1999 | Vysílá se
vysílání
15 sezón | Nickelodeon | 12 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Tom Kenny (SpongeBob v kalhotách), Bill Fagerbakke (Patrick Hvězdice), Rodger Bumpass (Sépiák Chobotnice), Carolyn Lawrence (Sandy Veverka), Clancy Brown (Pan Evžen Krabs), Mr. Lawrence (Sheldon Plankton), Tom Kenny (Gary), Mary Jo Catlett (Paní Rybová), Lori Alan (Perla), Jill Talley (Karen), Mr. Lawrence (Larry Langusta), Ernest Borgnine (Supermořec), Tim Conway (Ploutvokluk), Brian Doyle-Murray (Létající Holanďan), Dee Bradley Baker (Chobokuba)

SpongeBob v kalhotách: Film

SpongeBob v kalhotách: Film

Americký animovaný film z roku 2004, který je celovečerní adaptací oblíbeného dětského seriálu. SpongeBob se v něm vydává na dobrodružství, ve kterém se snaží najít ukradenou korunu krále Neptuna.

2004

Základní informace

Originální název: The SpongeBob SquarePants Movie
Premiéra: 19. 11. 2004
Režie: Stephen Hillenburg
Scénář: Derek Drymon Tim Hill Stephen Hillenburg Kent Osborne Aaron Springer Paul Tibbitt, Stephen Hillenburg
Předloha: SpongeBob SquarePants
Hudba: Gregor Narholz
Producenti: Stephen Hillenburg, Julia Pistor
Střih: Lynn Hobson
Hrají: Tom Kenny, Bill Fagerbakke, Clancy Brown, Rodger Bumpass, Mr. Lawrence, Jill Talley, Carolyn Lawrence, Mary Jo Catlett, Jeffrey Tambor, Scarlett Johansson, Alec Baldwin, David Hasselhoff
Stopáž: 87 minut

Synopse

SpongeBob se připravuje na slavnostní otevření druhého Křupavého kraba a čeká, že jej pan Krabs jmenuje manažerem nové pobočky. Vedoucím je však stanoven Sépiák, a tak se SpongeBob rozhodne utápět svůj žal ve zmrzlině spolu se svým nejlepším kamarádem Patrickem.

Mezitím Plankton s Karen plánuje, jak ukradne tajný recept, a rozhodne se, že do svého plánu zahrne krádež Neptunovi koruny. Ze zločinu má být dle jeho plánu obviněn pan Krabs. Korunu pak ukryje v nebezpečném Škeblově.

Následujícího dne se sám Neptun vydá za panem Krabsem, aby jej obvinil ze zločinu, a SpongeBob se nabídne, že onu ztracenou korunu najde. Žlutá houba se tak vydává spolu s Patrickem na honbu za ztracenou korunou a Planktonovi se mezitím podaří ukrást tajný recept na Krabí hambáče, které začne prodávat ve své restauraci.

Foto: Nickelodeon

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama