Star Wars (Hvězdné války) Epizoda IX: Rey a Finn budou mít opět společné scény. A dá se nahradit Carrie Fisher?

Epizoda IX: Rey a Finn budou mít opět společné scény. A dá se nahradit Carrie Fisher?

Epizoda IX: Rey a Finn budou mít opět společné scény. A dá se nahradit Carrie Fisher?

Star Wars: Epizoda IX se začne natáčet již za pár měsíců a nyní bylo odhaleno, že Rey na svých poutích v novém příběhu nebude osamocena. Společnost jí bude dělat Finn, tak jako tomu bylo v Abramsově předchozím filmu. Mark Hamill se také vyjádřil o tom, zda Carrie Fisher může někdy někdo nahradit.

7 0
10.5.2018

Rey a Finn byli nerozlučnou dvojkou v Epizodě VII. Mnozí fanoušci se na jejich další počiny těšili v Epizodě VIII, ale tam měla každá z postav svůj vlastní příběh a k společnému setkání došlo až v samotném závěru filmu. Podobnou situaci si můžeme pamatovat například z Epizody V, kde se Luke Skywalker setkal se svými přáteli až na úplném konci.

John Boyega doposud nečetl scénář k Epizodě IX, ale Daisy Ridley z J. J. Abramse vymámila, že se může těšit na společné scény s Finnem. Příběh těchto dvou postav bude tedy pokračovat. Fanoušci tak opět mohou dávat dohromady oblíbené předpoklady, zda Finn a Rey zůstanou pouze přáteli, nebo se z toho vyklube něco víc. Navíc by teď byl ve hře zajímavý milostný trojúhelník (nebo čtyřúhelník?) s Rose Tico (a Poem Dameronem?). Ostatně potenciální láska ve vzduchu je pro fanoušky vždy horkým tématem.


(Daisy Ridley a John Boyega si natáčení vždy užívají. Foto: Disney)

Mark Hamill byl dotázán na Carrie Fisher, která zemřela v prosinci 2016 v šedesáti letech. Prozradil, že Carrie je nenahraditelná a přeobsadit ji by bylo prakticky nemožné. Na druhou stranu chápe, že když celá Epizoda VII byla z velké části o Hanu Solovi a Luke dostal více prostoru v Epizodě VIII, Leia Organa měla mít důležitou roli v posledním díle.

Když Carrie Fisher zemřela o předloňských vánočních svátcích, Rian Johnson se po Novém roce se svým týmem a Kathleen Kennedy vrátil do studia, pečlivě se podívali na všechny scény s Carrie a nakonec rozhodli, že se jim líbí natolik, že nebudou nic měnit. Její odchod do ústraní snad Abrams nějak vysvětlí, ostatně Leia v Epizodě VIII nepřímo předala otěže vedení Odboje svému oblíbenému pilotovi Poe Dameronovi.

Na závěr odbočíme ke snímku Rogue One: A Star Wars Story. Tony Gilroy, který byl z velké části zodpovědný za rozsáhlé přetáčky, se vyjádřil, že nikdy neměl v úmyslu točit Star Wars film. A je vlastně poněkud překvapující, že ho (zatím) neoslovilo studio, aby pro ně něco natočil v budoucnu, když je vytáhl z obrovské bryndy. Gilroy byl pouze zodpovědný za přetáčky a zdá se, že tato úloha mu bohatě stačila. Tony se vyjádřil, že když se ke snímku dostal, bylo studio a hlavně celý film v obrovské kaši, kterou on mohl jen a jen vylepšit.

Jak se stavíte k filmu Rogue One nyní? Těšíte se na společné scény Rey a Finna? A dá se nějak nahradit Carrie Fisher?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3, článek 4)

Diskuze /8

Lex Luthor

Já bych ji nechal obětovat se za odboj místo víceadmírálky Hol­do.

#2 Taran
10.5.2018 | 18:21:35
Taran

#1 Lex Luthor: To ani nemusela…mohla v klidu zustat ve volném prostoru Holdo se obětovat a Poe by převzal velení tak nějak vyplynutím ze situace

10.5.2018 | 18:53:11
Pavel 1963

Rogue One je zdaleka nejlepší z " nových" Hvězdných válek, daleko lepší než VII, a VIII.

#4 Cermb0
10.5.2018 | 19:03:47
Cermb0

#3 Pavel 1963: Rozhodně souhlas, nicméně ta náročnost nebo tlak musel být tak neuvěřitelný, že se týpkovi nedivim že s tím už nic nechce mít.

10.5.2018 | 19:30:57
ReveN

by me zajimalo kterymi fanousky sou oblibene predpoklady jestli rey bude sukat s tim nebo s tim a nejaky milostny uhelniky. to je dpc to posledni co ve star wars fanousek chce, staci jak tyhle chujoviny posraly ep2.

11.5.2018 | 11:53:24
Golradir

„Rian Johnson se … vrátil do studia, pečlivě se podívali na všechny scény s Carrie a nakonec rozhodli, že se jim líbí natolik, že nebudou nic měnit.“

Dokážu si to živě představit: „Aaah, takhle je to dobrý, sice bych to mohl Abramsovi trochu ulehčit, tím, že vyškrtnu scénu se SuperLeiou a nechám ji zemřít, ale jsem tak línej a je mi úplně jedno, co se dělo v e7 a bude dít v e9. Zbavím se všeho dobrého, co měli fanoušci rádi a co je zajímá (Luke, Snoke, Kdo jsou rodiče, nějaký Skywalker příjde o ruku, admirál Ackbar, meč Skywalkerů, vývoj postavy Finna a jeho následné obětování, …), protože mě nebaví vymýšlet odpovědi na tajemné otázky. Nasr tam něco otřesného (ROSE; záchrana zvířátek; zbytečná linka s casinem; trapná oběť Holdo; Bathos inspirovaný Marvelem; Luke zahodí svůj meč a chová se tak hrozně, že i Hamill z toho byl na dně; sílu teď používá kdejaké noname dítě; SuperLeia; Yoda vyčaruje blesk a zapálí staré svitky, z Huxe, který v minulé epizodě naháněl husí kůži při skoro Hitlerovském proslovu, uděláme komickou postavu, Holdo před všemi tají záchranný plán…) ať se z toho Abrams psre a jeho plány pro celou trilogii jdou k čertu. Z něho bude prvotřídní břídil a já budu rejžovat na nové trilogii, která bude inspirována marvelem, fantastickýma zvířatama a hlavní hrdinkou bude Mulan, která bude krvt celou trilogii, takže budou všichni logicky fandit tajemnému záporákovi. Počkat má trilgoie vlastně nepotřebuje, žádného super záporáka, když bude moje Mulan zároveň hrdinkou a záporačkou, ou jééé.“

11.5.2018 | 12:49:43
Railbot

Holdo je feministickej omyl. A navíc další nelogičnost. Víceadmirál dává rozkazy, tají plán a nechává všechny utápět v myšlenkách na brzkou smrt, zatímco admirál Ackbar sedí a čeká až vyletí do luftu. Holdo je zbytečná a maximálně blbá postava. Heroicky se měl obětovat právě Ackbar, to by k němu sedělo. Ruin Johnson posral co mohl.

11.5.2018 | 14:08:56
GrindyCZ25

Když se tak často dívám na recenze,tak lidi hodnotí filmy v poslední době jen podle humoru…To jsem četl nedávno recenzi na Avengers a týpek dál –20% jen za to že Iron Man,Capitan a Panter nejsou humorní,tak jako WTF… přece nechodíme na komedii,ale na kvalitní akci vyplněnou pestrým příběhem a logikou,která se jen tak nemění 4Fun od dílu k dílu…Což Rian ukázal v tom to filmu…

12.5.2018 | 22:14:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců