Star Wars (Hvězdné války) Jméno Han Solo? Kdepak, tak se postava nejmenuje

Jméno Han Solo? Kdepak, tak se postava nejmenuje

Jméno Han Solo? Kdepak, tak se postava nejmenuje

Původ pašeráka Hana Sola bude odhalen v jeho samostatném filmu. Nyní tvůrci přišli s šokujícím odhalením, že Han se ve skutečnosti jmenuje zcela jinak. Jeho pravé jméno bude odhaleno až ve filmu a také se dozvíme, proč si říká Solo. Co říkáte na zásah do jména tak ikonické postavy světa Star Wars?


13 0
5.4.2017

Han Solo je jednou z nejikoničtějších postav světa Star Wars, která se objevila hned v prvním filmu v roce 1977 v Epizodě IV. Nyní tvůrci filmu o nejslavnějším pašerákovi přišli s odhalením, že Han Solo není skutečné pašerákovo jméno. Nebo alespoň jeho příjmení není pravé. K tomu přišel až v průběhu let a bude vysvětleno, proč si Han vybral/bylo mu dáno jméno Solo. Pravé Hanovo jméno se dozvíme ve filmu.

Když už jsme u tohoto jména, vzpomeňme si na scénu z Epizody VII, kde se o Hanovi baví Rey a Finn. Ti se Sola zeptají, zda je skutečně Han Solo, povstalecký generál. Ten odpoví, že kdysi jím býval. Větu si lze vyložit spoustu způsoby, ale možná už tehdy tvůrci tušili, jakým směrem Disney bude chtít směrovat svou postavu. Han Solo je slavný pašerák, ale po událostech Epizody VI se už za něj považovat nemusel, a tak nechtěl své jméno používat. Vše ale může být naprosto jinak, moudřejší budeme v roce 2018, kdy má film premiéru.


(Jak asi tvůrci přejmenují Hana Sola? Foto: Disney)

Když už jsme u Hana, tak film má mapovat delší časové období. Dle posledních informací ve filmu budeme skákat v šestiletém časovém horizontu. Potkáme tak osmnáctiletého Hana Sola, ale setkáme se i dospívajícím čtyřiadvacetiletým mužem. Zkrátka ve filmu bude co vyprávět. Snímek má údajně pojednávat o přátelství s Landem Calrissianem, Hanově minulosti, osvobození Chewbaccy z otroctví, získání lodi Millenium Falcon, Solově ženě a mnohém dalším. Zdá se, že se máme opravdu na co těšit.

Fim Han Solo: Star Wars Story se aktuálně stále natáčí a nedávno bylo odhaleno, že si ve filmu zahraje Ian Kenny. Toho si můžete pamatovat z filmu Sing Street, který měl premiéru minulý rok. Ian je zatím poměrně nezkušený herec, takže nevíme, co od něj čekat. Zatím není známo, koho by měl Kenny hrát, ale je možné, že se s ním setkáme v nějakém flashbacku a bude blízkým přítelem/členem rodiny Hana Sola.

Poslední krátká novinka se týká Woodyho Harrelsona, který prozradil, že jeho postava se bude jmenovat Beckett. Stále ale platí, že se bude jednat o mentora Hana Sola. Jak se zatím těšíte na film o Hanovi?

Diskuze /10

Anckrst

Myslím že scéna z Ep.VII nebola myslená na jeho meno ale na jeho hodnosť. A Han to myslel tak že keď Luke odišiel do exilu a Han opustil „povstanie“ tak už nie je generál ale nikto (niekto kto sa len prediera životom/vesmírom a stará sa len o seba). Netreba vo všetkom hľadať obrovské prepojenia. Ak by sa táto teória rozšírila tak tvorcovia to potvrdia (aj keď ich samých to nenapadlo) len aby si udržali za každú cenu fanúšikov.

Ja osobne pôjdem na film aj keď sa naň nejak extrémne neteším tak ako na predchádzajúce. Najviac by som chcel vidieť Yodu a Obi-Vana s Qui-gonom

5.4.2017 | 18:11:46
Rodann

Jako už poněkolikáté, autor neuvádí zdroj. Jde o klamavý článek – v horším případě záměrně, v lepším pouze z hlouposti. Pokud má alespoň základní znalost angličtiny, tak to, co tvrdí CEO Disney, se takto vyložit sice dá, ale pravděpodobnější je „jak získal jméno“ – ve smyslu reputace (pašeráka). Je smutné, že i lidi, kteří píší (asi) pro zábavu, jsou schopni takového bulvárního škváru…

#3 tom99
5.4.2017 | 18:28:54
tom99

#2 Rodann: Nechci se s tebou hádat. Ale našel jsem jeden z článků, ze kterého jsem čerpal – viz tady

webmaster
5.4.2017 | 20:28:11
default

No, hlavne, ze z neho kvuli politice neudelaji gaye. :P

#5 Kafka Tamura
5.4.2017 | 22:13:49
Kafka Tamura

#4 default: Abychom se ještě nedivili a nebylo to o tom, že se narodil jako žena a do operativního zákroku se jmenoval Hannah Duo. :)

#6 KlárkaP #7 Tomi Lee Morpheus
5.4.2017 | 23:15:10
KlárkaP

#5 Kafka Tamura: :D Díky, poprskala jsem si celý monitor!!!

redaktor
5.4.2017 | 23:36:33
Tomi Lee Morpheus

#5 Kafka Tamura: Keby len žena ale aj černoška a dokonca z dvojvaječného vrhu – po vzore tvorcou Matrixu, sa dajú spoločne preoperovať, ale kedže Hana chcela naozaj velké nádobičko, kedže sa nenašiel vhodný čierny darca, tak aby to nevyzeralo, tak rasisticky: bieli vták / čierne telo, tak ho koplet urobili v bielej, čo prišlo Hane vhod, lebo 12 rokov otrokom zanechalo na tele kopec jaziev.

To ale po operácii nerozchodila jeho sestra (dvojča) Landa Cé a tak sa povadili a rozišli. Hana tak prišla nielen k svojej prezívke SOLO, ale aj k lodi milenium, prerože 88 členný fanklub známeho českého pornoherca nerozchodil TO na kom skončili ČESKÉ KLENOTY, a tak sa musel Han SOLO dať na pašerácke chodníčky;)

6.4.2017 | 7:20:49
Michargo

U božích vousů, co tady blábolíte za voloviny? :) Já budu spokojen, když z toho vznikne něco fakt super. Možná nás dokáží něčím překvapit. To by bylo super. To u SW poslední dobou tak trochu chybí :(

#9 Historic
6.4.2017 | 15:19:43
Historic

#8 Michargo: Jestli mám v někoho důvěru, tak je to dvojka Lord – Miller. Ti opravdu dovedou být neotřelí a kvalitní zároveň.

webmaster
6.4.2017 | 20:57:34
sFík

Je tak divný že pašerák používá pseudonym? :) Mě to přijde celkem snadno uvěřitelné..

6.4.2017 | 22:51:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !