Star Wars (Hvězdné války) V Epizodě IX se objeví ještě jedna zásadní postava z původních filmů, o koho půjde?

V Epizodě IX se objeví ještě jedna zásadní postava z původních filmů, o koho půjde?

V Epizodě IX se objeví ještě jedna zásadní postava z původních filmů, o koho půjde?

J. J. Abrams to s propojením prequelové, původní a nové trilogie myslí smrtelně vážně a chce se opravdu zavděčit všem táborům a dopřát nám to nejlepší zakončení jedné ságy. Nyní bylo potvrzeno, na jakou postavu se můžeme těšit. Jedná se o poměrně velký spoiler k Epizodě IX.

13 2
22.5.2019

Následující řádky nejsou stoprocentně potvrzeny, ale jedná se o důvěrnou a velice spolehlivou informaci, která by se měla skutečně vyplnit. Dle všeho by se v Epizodě IX měl mihnout Harrison Ford jako Han Solo. Jelikož se jedná o poslední díl, který má uzavřít ságu Skywalkerů, jeho návrat je zcela logickým krokem, i když je postava po smrti. Otázka tak zůstává, jak to Abrams vymyslí, aby vše dávalo smysl?

Han Solo není jedi, takže se nemůže objevit jako duch. Nicméně bylo již potvrzeno, že se máme v Epizodě IX těšit na celou řadu flashbacků. Ty by ale měly cílit víceméně na vztah Luka Skywalkera a jeho sestry Leii. Vidět pohromadě původní trojici by ovšem bylo zahřátím u srdce pro všechny fanoušky. O tom snil ostatně i sám Mark Hamill již před Epizodou VII.


(Vrátí se někdy i Mace Windu? O tom zatím žádné zprávy nemáme. Foto: Disney)

Těžko říci, zda k tomu nakonec dojde. Podle posledních informací se má Han Solo objevit v jakési vizi svého syna Kyla Rena. Ten bude nadále svádět vnitřní boj mezi světlou a temnou stranou Síly. Údajně má požádat o radu svého dědečka Anakina Skywalkera, který podobný boj taktéž v minulosti sváděl. Z nějakého důvodu se mu ale zjeví Luke, který má u něj vyvolat vizi právě Hana Sola.

Han by pak měl svého syna přemlouvat, aby udělal správnou věc. Takto to zní velice pěkně, nikdo ale neví, zda jsou tyto informace pravdivé. Návrat Sola by měl být hotovou věcí, ale jak se nakonec Ford vrátí, zůstává záhadou. Není žádným tajemstvím, že Ford se chtěl role zbavit a dokonce se mluví i o tom, že se do Epizody VII vrátil jen proto, aby se mohl s rolí Sola definitivně rozloučit. Nyní by ho tedy měla čekat jedna z posledních scén.

Co říkáte na tento návrat?

Zdroj: Wegotthiscove­red.com

Diskuze /6

Glironia

co je mrtvé nemůže zemřít… wait! what?

22.5.2019 | 19:22:09
Wolfinator1

No radši bych byl kdyby se vrátil ten Windu ( trochu pochroumaný od blesků, vylepšený trochou té robotiky a takový pološílený poustevník , něco jako byl Saw Gerrera a předvedl by nějakou pořádnou akci s mečem, za 2 dosavadní díly jsme s meči nic pořádného neviděli, co by se přiblížilo souboji s Maulem , nebo Yoda vs palpatin atd… ).

#4 Rodann
23.5.2019 | 8:00:29
derill129

So súbojom v the Force awakens nadmerná spokojnosť netreba žiadne efektne zbytočne šaškovsčky s mečok aj ten záverečný súboj proti garde pecka keď chceš pozri si star wars SC 38 reimaginded

#5 Wolfinator1
23.5.2019 | 14:46:15
Rodann

#2 Wolfinator1: Tak to si počkej na 2. epizodu Vaderova YT seriálu:

https://www.youtube.com/watch?…

23.5.2019 | 15:54:13
Wolfinator1

#3 derill129: Mě se prostě víc líbí když bojují mistři je v tom lehkost a elegance, nemusí při tom skákat 5 metrů s otočkama. ( Rey má hrozný styl ala Palpatin bodá jak kráva :D ) Ten souboj s gardou byl špatný hrozná choreografie, navíc když se na to podíváš pořádně je tam i pár chyb ( jednou třeba zbraň gardisty projde světelným mečem Kyla 1:51 https://www.youtube.com/watch?…

23.5.2019 | 22:48:17
vivatis

Já chci Haydena Christensena v roli Anakina Skywalkera!

29.5.2019 | 11:20:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců