Star Wars (Hvězdné války) V The Last Jedi nás čeká emotivní scéna po setkání Lukea s Chewbaccou a R2-D2

V The Last Jedi nás čeká emotivní scéna po setkání Lukea s Chewbaccou a R2-D2

V The Last Jedi nás čeká emotivní scéna po setkání Lukea s Chewbaccou a R2-D2

R2-D2 byl věrným Lukeovým droidem v původní trilogii a následoval ho téměř ve všech výpravách. S Chewbaccou měl Luke také velice vřelý vztah. O jejich setkání po tolika letech nebudeme ochuzeni a ve filmu The Last Jedi se dočkáme silné emotivní scény, kdy se všechny postavy znovu potkají.


27 0
27.5.2017

První trailer na The Last Jedi se plně soustředil na Lukea Skywalkera a Rey, ale nesmíme zapomínat, že na planetu Ahch-To společně s Rey dorazili i Chewbacca a R2-D2. Staří parťáci se po několika letech opět setkají a dle slov tvůrců půjde o velice emotivní scénu, která podtrhne jejich přátelství. Chewbacca i R2-D2 jsou pro Lukea velmi důležití spojenci, s nimiž si vybudoval silný vztah v původní trilogii.

S tím se váže i druhá věc. Luke se pochopitelně dozví, že zemřel jeho dlouholetý přítel Han Solo. Ve filmu bychom se měli dočkat i jeho reakce na smrt slavného pašeráka. A jak to bude s Chewbaccou a R2-D2 během tréninku Rey? To se zatím neví. Je možné, že společně s ní zůstanou na Ahch-To a budou sledovat její trénink. Určitě existuje i možnost, že se vrátí na základnu Odboje.


(Část staré party se alespoň částečně dá dohromady v Epizodě VIII. Foto: Disney)

Celkově vztah Rey a Lukea má dost připomínat vztah Lukea a mistra YodyEpizody V. Rey, stejně jako Luke, začne svůj jediský výcvik v pokročilém věku. Bude tedy plna pochybovačných a zvídavých otázek. Jejich sbližování a prohlubování vztahu má jít velice do hloubky a údajně se má jednat o jeden z nejpropraco­vanějších vztahů v celém filmu.

S tím se pojí další věc. V Epizodě VIII bychom se měli více dozvědět o rodičích Rey. Ať už to bude přímo od Lukea či kohokoliv jiného. V poslední době je celkem ticho ohledně Skywalker teorie, tedy že Rey je dcerou Lukea. Po Epizodě VII se to zdálo jako zcela logická možnost, ale s přibývajícími materiály, informacemi a trailery to vypadá, že si s námi tvůrci celou dobu hrají a pravda bude úplně někde jinde.

Je podle vás Rey příbuzná s Lukem? A zůstane Chewbacca a R2-D2 na planetě Ahch-To během útoku Kyla Rena?

Diskuze /5

Wolfinator1

Rey podává Lukovy meč a do toho přibíhá Chewbacca a se svým klasickým AAAAAAAAA hned na něj skočí a obejme ho a vzájemně se hned pořádně rozcuchají :D už aby to bylo

27.5.2017 | 22:24:26
Railbot

Už si ujasni, jak chceš psát ty jména. Jednou píšeš skvost jako „Lukea“ a v závěru vypáíiš stravitelnější „Kyla Rena“ místo „Kyloa Rena“ :)

#5 Historic
27.5.2017 | 23:15:14
vivatis

JJ Abrams řekl, že rodiče Rey v sedmé epizodě nejsou, Ridley zároveň, ale řekla, že když poprvé viděla film bylo jí jasné kdo jsou její rodiče a myslela si, že je to snad pochopitelné, když přišla na večírek, zjistila, že to zřejmě tak očividné asi nebude.

28.5.2017 | 10:04:11
Railbot

Rodiče jsou luke a Mara Jade. Objeví se v osmé epizodě, pak bude spin-off. Makr my words.

28.5.2017 | 10:18:00
Historic

#2 Railbot: Když mrkneš do pravidel, uvidíš, že ten skvost je zcela spisovný :-)

V případě jmen zakončených na -o je to už jiné a uvedená varianta v textu je rovněž správná. Přesto bych osobně skloňoval jen to druhé jméno (jinými slovy, nepsal bych třeba „bez Dartha Vadera“).

webmaster
28.5.2017 | 11:42:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců