Station 19 S04E10: Save Yourself

S04E10: Save Yourself

S04E10: Save Yourself

Hasiči zasahují u dopravní nehody a snaží se z auta vyprostit novomanželský pár. Carina zatím na stanici vede velké testování lidí z okolí a trápí se tím, že se bude muset vrátit do Itálie. Dean je pod tlakem, aby nežaloval policii, a Travise na stanici nečekaně navštíví jeho rodiče, kteří se přijeli otestovat na covid.

cz sk
8.4.2021
4 870 000
43 minut

Jedná se o crossover s Grey's Anatomy, který pokračuje dílem Sorry Doesn't Always Make It Right.

Scénář: Emily Culver
Režie: David Greenspan

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

Protože seriál sleduji jen v momentech, kdy dochází ke crossoverům, nemám k postavám vybudovaný vztah a jsou mi celkem ukradený. V této epizodě jsem si hodně užil scény, kde se panikařilo. Byly zahrané skvělé (nehoda, Carina). Obě herečky předvedly velmi povedené výkony. Jinak epizoda aspoň rychle utekla a já mohl v klidu navázat na děj v GA.

13.4.2021 | 1:55:58
flok45

Emotivní příběh kolem Travise byl fakt super, i scéna na konci když se Marscha probere je strašně skvělá.

12.4.2021 | 16:49:23
KevSpa

Travis tuhle epizodu dost táhnul.

webmaster, korektor
12.4.2021 | 3:26:25

Station 19
85/100 - 22×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Stav překladu

Epizoda S04E13: I Guess I'm Floating

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lucifrid, @KevSpa, @Valada06, @BottleOfWater, @Laisobel

Sedí na verze: GOSSIP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Pátá série

Station 19 získává pátou řadu

Station 19 získává pátou řadu

Seriál Station 19 dnes získal objednávku na další řadu, budeme se s ním tak vídat i další sezónu. Stejně tak stanice ABC obnovila i sesterský seriál Grey's Anatomy. Ten má letos skvělou sledovanost a dobře si vede i Station 19, takže obnovení není žádným překvapením.

Reklama

Grey's Anatomy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás