The Falcon and The Winter Soldier Anthony Mackie promlouvá o svém novém kostýmu: Z kolika je částí a jsou tam svalové vycpávky?

Anthony Mackie promlouvá o svém novém kostýmu: Z kolika je částí a jsou tam svalové vycpávky?

Anthony Mackie promlouvá o svém novém kostýmu: Z kolika je částí a jsou tam svalové vycpávky?

Marvel Cinematic Universe nám představilo nového Kapitána Ameriku, který se bude objevovat v dalších filmech. Jde bezesporu o jeden z důležitých momentů celé série, kdy je jedna ikonická postava nahrazenou jinou. Anthony Mackie měl nedávno příležitost se ke svému kostýmu vyjádřit.

13 0
2.5.2021

Herec Anthony Mackie po skončení seriálu The Falcon and The Winter Soldier poskytuje jeden rozhovor za druhým. Nedávno prozradil spoustu nového pro EW a také byl hostem v The Late Show with Stephen Colbert. Herec je velice rád, že samotný kostým zůstal utajen až do finálové epizody. Ano, nějaké úniky fotek hraček tu byly, ale stále to jsou jen hračky.

Jelikož se finále seriálu natáčelo v Atlantě, a to volně venku, byla tu velká pravděpodobnost, že nového Kapitána Ameriku někdo vyfotí. Anthony Mackie to považuje za zázrak, ale je za to neskutečně vděčný. Z finálové epizody totiž unikla honička na motorkách, kde je vidět například Sebastian Stan. Jakmile Mackie fotky viděl, bál se, že je otázkou času, než se ukážou i jeho fotky jako Kapitána Ameriky.


(Jak se vám nový kostým líbí? A ano, je z vibrania. Foto: Disney+)

Kupodivu se to ale nestalo. A to se natáčelo přímo v centru Atlanty, kde kolem celého štábu bylo plno administrativních budov. Nejen slídiví novináři tak měli svou šanci, ale třeba i obyčejní lidé. Nestalo se to. Mackie dále prozradil, že kostým se skládá z celkem asi dvanácti částí, když nebudeme počítat křídla. Herec je taktéž rád, že kostým je velice věrný tomu z komiksů.

Tvůrci často kostýmy superhrdinů nafukují vycpávkami a umělými svaly. Mackie ale nikdy nebyl fanouškem vycpávek a úspěšně se tomu vyhýbá už osm let. Ano, už tak dlouho pracuje pro Marvel Studios. A pokaždé, když mu tvůrci chtěli vnutit do nového kostýmu vycpávky, dokázal je přemluvit, ať tak nedělají. Pro Mackieho je to navíc výzva. Ví, že na sobě musí tvrdě pracovat, aby v kostýmu vypadal nabušeně. Když tak totiž bude vypadat, žádné vycpávky nebudou třeba.

Anthony Mackie se přiznal, že cvičil každičký den a to skoro neustále. Za seriál je vděčný a za ztvárnění Sama Wilsona také. Na postavě se mu líbí, že se jedná o dlouholetou cestu, že nejdřív Kapitána Ameriku pouze sledoval a nyní se jím stal. A to ne díky superséru či nějakým zvláštním schopnostem, ale kvůli jeho hodnotám a ideálům. Mackiemu se dále zamlouvá, že nový Kapitán Amerika reprezentuje mír namísto nějaké destruktivní síly plynoucí z jeho možných schopností.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /9

RagnarokCzD

Kdybych měl vizuál kostýmu hodnotit na škále od 1 do 10 kde 1 je boží a 10 je příšerný … dal bych tak 12. :D

A kdybych měl hodnotit příběhovou linku vysvětlující jak se k němu dostal, tak to nedopadne o moc líp. :D

#3 lojzikfk
2.5.2021 | 22:22:42
LAZARUS111

[smazáno] Tvoj hate nijak nepomáha.

3.5.2021 | 0:39:40
lojzikfk

#1 RagnarokCzD: Vlastně s tebou souhlasím – i když bych nebyl tak přísný. Myslím si ale že se docela dobře poprali s hejtem „černý kapitán amerika“ – To si teď nikdo nedovolí nic říct. A také mi přijde že ten kostým se bude postupně měnit (stejně jako se mění kostým všech v MCU). První kostým Steva Rogerese se mě osobně také nelíbil.

#4 Zilwicky
3.5.2021 | 11:44:08
Zilwicky

#3 lojzikfk: Ano, prvý kostým prvého kapitána bol.. moc komiksový :D Tiez sa mi moc nepáčil ale stále bol podla mna o niečo lepší ako toto.
Tu by človek ale cakal ze sa uz poučili a spravia to podstatne lepsie hned na prvý pokus.

3.5.2021 | 15:54:35
tominotomino

Kdyby tam nebyla ta část kolem hlavy, vypadalo by to lépe. A celkem mě štve, že se z něj stal nový Kapitán Amerika. To nemohli přijít s nějakou novou přezdívkou? Mě hnedka napadlo třeba „American Eagle“.

#6 LAZARUS111
webmaster
4.5.2021 | 20:05:23
LAZARUS111

#5 tominotomino: Presne. To by sedelo viac. Cap. je len jeden.

5.5.2021 | 0:18:31
Harper66

tominotomino: Já četl hnědka místo hnedka, takže by se mohl jmenovat Kapitán Hnědka!! :D :D Ale jinak ten kostým je strašnej hlavně to spojeni hlavy. Takovej Ali G a Rogers. :D

#9 LAZARUS111
7.5.2021 | 10:16:29
Harper66

Sorry, za duplicitni komentare, at admin smaze ty dalsi.

7.5.2021 | 10:17:56
LAZARUS111

#7 Harper66: To bolo dobre :D

7.5.2021 | 13:20:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců