The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E02: Boxed In

S03E02: Boxed In

Ryan věří, že našel spojení mezi Andrewem a Markem, ale stále on i FBI neví, jakou mají spojitost Joe Carrollem. Napětí mezi Markem, Kylem a Daisy roste a Ryan se ocitá v nebezpečné situaci, kde musí čelit pravdě, aby se zachránil.

9.3.2015
3 510 000
44 minut

Základní info:

Režie: Rob Seidenglanz
Scénář: Barry O'Brien
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Gregg Henry (Arthur Strauss), Glenn Fleshler (Neil), Valerie Cruz (Gina Mendez), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Ruth Kearney (Daisy), Felix Solis (Jeffrey Clarke), Michael Irby (Andrew Sharp), Joy Osmanski (Anna Clarke), April L. Hernandez (Louise), Gerry Bamman (Charles), … 

Trailer k druhé epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slaby díl, Mark je čim dal vic mimo svou osobnost a jinak musim řict že to zabiti agenta FBI bylo fakt brutalni a jedinečne zabiti a jsem zvědav jak se s s tim ostatni vyrovnaji.

redaktor
7.11.2020 | 23:51:52
lea.m

tož já nevím nějak mě to zatím nebere :(

6.10.2018 | 10:37:19
Lex Luthor

Mark zabije vedlejší postavu, jak jinak nikdo z hlavní trojice to nebyl. Kdo vyzvedl Marka čekal jsem větší záhadu, ale zase jen jedna vedlejší postava. Smutný konec, ale aspoň se tam ukázal Arthur Straus

10.2.2018 | 14:38:49
cupasim

tak to bylo smutný :(

13.3.2015 | 23:22:05

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama