The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E09: Kill the Messenger

S03E09: Kill the Messenger

Po posledním šokujícím odhalení Ryan zjistí, že jej sleduje nový vrah. Hra na kočku a myš je zavede z různých důvodů k Joe Carrollovi. Mike a Max hledají ztracenou stopu a Mark učiní šokující rozhodnutí.

20.4.2015
3 410 000
45 minut

Základní info:

Režie: David Tuttman
Scénář: Barry O'Brien
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark Gray), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Ruth Kearney (Daisy), Monique Gabriela Curnen (Erin Sloan), Mike Colter (Nick Donovan), Mouzam Makkar (Dana), Evan Hall (Garry), Bill Dawes (Robert Tubbs), Rula Sirhan Gardenier (Rehema), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Theo se dobře předvedl jak zkomplikoval Ryanovi den a to že se chtěl spojit s Joem aby se za něj pomstil Ryanovi to bylo fakt drzost že by si myslel že mu to dovoli když Ryan patři jemu a to jak ho Ryan škrtil tak to nemělo chybu a jsem zvědav jak to bude dal s Daisy a Markem a taky jsem zvědav na Toma.

redaktor
8.11.2020 | 16:59:25
lea.m

Joeova hláška po tom co ho Ryan škrtil mě dostala :D :D Achjo, on je boží řečník :D

10.10.2018 | 11:13:06
Lex Luthor

Theo se mstí Ryanovi. Mark a Daisy se dají dohromady

22.2.2018 | 20:14:43
ClaireSkywalker

nudný začiatok, ale ten koniec naozaj stál za to

5.6.2015 | 21:53:13

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama