The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 43×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Sledovanost druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Sledovanost druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Seriál World Beyond je za námi už několik měsíců, a tak se ho sluší trochu zrekapitulovat. Nejdříve se zaměříme na sledovanost posledních desíti epizod, která je sice horší než u druhé série, ale i tak dostatečná.

6 0
12.2.2022

Seriál The Walking Dead: World Beyond se nikdy nemohl chlubit vysokou sledovaností, a to především kvůli tomu, že jeho díly vždy vycházely předem na streamovací službě AMC+. U druhé řady byla tato exkluzivita prodloužena ještě o několik dní, a tak si více diváků pustilo nové díly právě zde než na stanici AMC, která odhaluje sledovanost svých projektů.

I když tedy reálná sledovanost bude pro nás velkou neznámou, oficiálně sledovalo druhou řadu v průměru 0,58 milionu diváků, což je méně než průměrná sledovanost první série (0,89 %). Pochopitelně jde i o mnohem menší sledovanost, než jakou mají seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead.

Epizodou s nejvyšší sledovaností se letos stal druhý díl Foothold, na který se dívalo 0,81 milionu diváků. Nejhorší sledovanost si naopak vysloužilo finále celého seriálu. Epizodu s názvem The Last Light vidělo 0,43 milionu diváků.

Graf sledovanosti všech sérií

V dalších souhrnných článcích se podíváme na vaše hodnocení a na to nejlepší a nejhorší z druhé řady.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama