The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E08: We Have History Together

S08E08: We Have History Together

S08E08: We Have History Together

Stefan a Damon se zúčastní podpůrné skupiny pro lidi, kteří mají problém se zvládáním vzteku, aby našli svou další oběť. Sybil je stále naživu a učí skupinu středoškoláků, které později využije jako rukojmí, aby se dostala ke Caroline a lokalizovala historický artefakt, který může být použitý proti ní. Stefan a Damon nadále slouží Cadeovi a testují morálku mladé doktorky, Tary.

cz sk
13.1.2017
950 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ian Somerhalder
Scénář: Matthew D’Ambrosio
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Nathalie Kelley (Sybil), Demetrius Bridges (Dorian), Joel Gretsch (Peter Maxwell), Alexandra Chando (Tara), … 
Foto: CW

Kvíz k osmému dílu

Kde se nachází Bonnie?

Trailer k osmé epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Andie24

Já nevím, co máte vždycky za představy, jak díl musí být skvělý a strašně dech beroucí apod :D mě se díl celkem líbil, jen mě štve trochu Bonnie. Chápu, že chce mít nějaké to štěstí s Enzem, když ho zatím moc neměli :D ale i tak, vykašlat se na kaamrády.. nevím no.. Damon je už pro ní asi zase to, co byl na začátku. Každopádně uvidíme, kde se tohle posune :)

16.1.2017 | 11:05:42
isabellinkaa

Jak tam mluví Sybil tak to máte blbě přeložené a není to celé

16.1.2017 | 6:47:06
BLHikachu

Tri hviezdičky s privretím oboch očí len kvôli Stefanovi …

16.1.2017 | 5:38:06
Upírka007

Slabší díl. Scény Matta a jeho táty byly nudné, scény Caroline a Sybil ještě nudnější. Takže jediné velké plus tohohle dílu byli bratři Salvatorovi <3 . Zajímavá zápletka s doktorkou Tarou, dobrá hudba. Nevědí, co tam ještě dát, je čas to nějak ukončit.

15.1.2017 | 21:10:56
Julia123

Na tenhle díl jsem se vážně hodně těšila, vypadala to, že se seriál konečně rozjede, ale bohužel…scénky se Sybil jsou neskutečně nudné, a to ani nemluvím o Mattovi a jeho otci – jednou to byla docela dobrá zápletka, ale omývat to pořád dokola je prostě únavné. Na druhou stranu, bratři Salvatorovi to jediní drží; Damon tím, jak se začíná probouzet a zase vzpomínat na Elenu (což bylo jasné od začátku) a Stefan naopak tím, jak zase propadl krvi (taky naprosto jasné…). Ripper Stefan je vůbec skvělý. Ten konec s hromady mrtvých těl byl sice jen otázkou času, ale stejně to mělo patřičný efekt.

15.1.2017 | 12:55:33
PhoebeDead

Nuda, nuda, nuda, nuda,........­.......

14.1.2017 | 19:27:29
ZEDUltedOP

tak je jasné že skoro u každého seriálu když zpěje k závěru už to bejvá slabé a chtějí to mít už zkrku ;-) :)

14.1.2017 | 14:04:59
VampKošilka

Díl byl po pauze celkem nudný. Teda jen ripper Stefan mě baví, ta jeho „šikana“ Damona mě prostě nadnesla, i ty jeho průvídky. Sybil je nudná, zápletka s hledáním nějakého artefaktu, to už je sama o sobě od dob Indiana Jones celkem klišé a berlička pro to, když už není, co jiného vymýšlet. Enzo a Bonnie tu sice nebyli, ale i tak mě docela naštvalo, že Damon ještě není zachráněn, ted v tom s ním plave i Stefan, přesto mají čas si užívat v Paříži. Já vám nevím, tenhle jejich přístup, že se starají jen o sebe se mi vůbec nelíbí, ale to si nechám na další epizodu. Další epizoda opět řešení DEdinky, ale aspon s poznámkou – „Their vomit inducing love story“ –

14.1.2017 | 12:12:08
OriginalHunter

Nato že bola pauza bol tento diel velmi velmi slabý čo by som ja dal za začiatok Originals miloval som tvd ale toto už pozerám len aby som to dopozeral

14.1.2017 | 9:25:24

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás