The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E09: The Simple Intimacy of the Near Touch

S08E09: The Simple Intimacy of the Near Touch

S08E09: The Simple Intimacy of the Near Touch

Stefan a Damon se vrací do Mystic Falls na žádost Sybil, která stále pátrá po historickém artefaktu. Bonnie se vrací z Paříže s lahvičkou, ve které je Enzova krev, což Caroline přinutí popřemýšlet nad tím, jestli se nestane upírkou. Stefan, Damon, Caroline, Bonnie a Enzo se zúčastní průvodu Miss Mystic Falls, na kterém si Sybil bude dobírat Damonovy vzpomínky na Elenu.

cz sk
20.1.2017
860 000
43 minut

Základní info:

Režie: Geoff Shotz
Scénář: Neil Reynolds, Penny Cox
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Demetrius Bridges (Dorian), Joel Gretsch (Peter Maxwell), … Foto: CW

Kvíz k devátému dílu

Kdo volal Caroline na mobil?

Trailer k deváté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

o dost lepší než ten minulý díl, dialogy Damona a Caroline po dlouhé době byli skvělé, kupodivu to nejlepší co tenhle díl mohl nabídnout, jsem ráda, že aspon Damon už začíná přicházet k rozumu a ten konec? přiznejme si, že si to tak trochu zaslouží :-) ale předpokládám, že to nebude tak dlouho trvat a nějak to z něj dostanou, Bonenzo – tak to je kapitola sama o sobě :D to že Bonnie nebude chtít být upírem kvůli Eleně ok to bych čekala, to že to nabídne Enzovi být člověk – to už moc ne, navíc se mi nezdá že by to Enzo chtěl..ale co víc je to, že ten lék má být určen přece Damonovi ne? :D vážne Bonenzo mi začínají čím dál víc připomínat Delenu, když byli zahledení jen do sebe, uvidíme no

23.1.2017 | 0:22:02
Venda5N

Mě se díl líbil. Až na ten konec..chudák Damon :-( a co se Stefana týče..on je ten zlý bratr a jen si na hodného hraje a přesvědčuje o tom nejen okolí,ale hlavně sebe.. Damon má své temné okamžiky,ale většinou právě díky Stefanovi.. Bonie se nedivím.. miluje Enza on jí a potom co jí řekl…říct to mě,tak by taky moje první myšlenka byla lék..zestárnou­t spolu.

22.1.2017 | 20:00:44
Nikypiky92

Kupodivu mě tento díl celkem i bavil. Stefan je prostě teď pako. Damon jím je furt. Dokonce mě baví Matt :-D

21.1.2017 | 22:17:56
VampKošilka

Polovinu dílu tvořili flashbacky…to jindy nevadí, nicméně to byly použité záběry, které jsme už viděli, to mi zrovna sympatické není.

21.1.2017 | 21:18:32
irisek85

Tento díl stačil i bez titulků, nuda, nuda, nuda.....

21.1.2017 | 20:19:34
mima33

Are they fucking kidding me? :O Ako si môže Bonnie dovoliť ponúknuť Enzovi liek? Viem, že je proste big bitch, ale toto nie. Ak to naozaj urobia, v momente končím s TVD, lebo čo je veľa to je veľa. Myslím, že Elena by v prvom rade mala rozhodnúť o tom, kto z nej ten liek vycucne… Bonenzo ma už fakt nenormálne iritujú. Damon bol kretén pod nátlakom Sybil, Stefan je ním proste od prírody a Car by si to mala uvedomiť. Tie drísty ako Damon nie je Stefanovi dobrý brat boli na smiech. A Stefan je Damonovi dobrým bratom? Začiatok 6. série bol jasným príkladom, že titul Brat roka by ňuňu Stefík nikdy nevyhral. Vždy som Delenu milovala, ale tých flashbackov bolo dnes trošku moc. Aj bez toho sú tie diely rozťahané a o ničom.

21.1.2017 | 13:06:39
its_ef23

Tak rozhodně to nebude jeden z těch lepších dílů 8. řady, ale může být hůř…Každopádně si myslím, že po něm prsten hodila protože doufala, že to pro něj bude takový podobný wake-up call jako pro Damona ten náhrdelník. Že zapne emoce…láska hory přenáší. Ale očividně to nezabralo no. :D Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. Myslím, že Plecka slibovala smrt další postavy, tak třeba půjde o Stefana a všem nám tím vytře zrak. Nějakou podobnou pecku by to potřebovalo, protože 8. řada zatím dost pokulhává – teda aspoň můj názor.

21.1.2017 | 11:27:54
BLHikachu

Som síce fanúšik DE a výnimočne som Damona ľutovala, ale to množstvo flashbackov ktoré do toho dielu narvali je choré :/ … Caroline sa vôbec nečudujem, že Stefanovi hodila prsteň do ksichtu, počas ich hádky mi bolo skoro až do plaču … pokiaľ ide o Bonnie a Enza, bolo mi jasné že z Bonnie upír nebude aj keď sa to možno len snažia zakecať aby nás vo finále kvázi „prekvapili“ :/ ale ten nápad že to nakoniec bude Enzo kto vycucá liek z Eleny ma celkom nadchol :) Síce ma trochu mrzí že DE tím pádom nebude endgame, ale aj ako ich verný fanúšik naprieč ôsmym sezonam musím uznať že ten ship už nemá nádej na logické ukončenie :/ ešte keby nechali Elenu dôstojne odísť a nepchali ju do každej druhej vety …

21.1.2017 | 5:28:44
2

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás