The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Zemřela herečka Annie Wersching, mimo jiné matka Damona a Stefana Salvatoreových

Zemřela herečka Annie Wersching, mimo jiné matka Damona a Stefana Salvatoreových

V průběhu neděle 29. ledna zemřela herečka Annie Wersching, která se mimo jiné objevila i v seriálu The Vampire Diaries. Bylo jí pouhých 45 let.

0 16
29.1.2023

Annie Wersching byla americká herečka, která svou kariéru odstartovala roku 2002. V průběhu let získala přes 40 rolí a proslavila se především díky seriálům. V nich sehrála několik výrazných rolí, mimo jiné se objevila i v seriálu The Vampire Diaries, kde ztvárnila Lillian Salvatore, matku ústředního dua bratrů.

Svou kariéru odstartovala epizodní rolí v seriálu Star Trek: Enterprise. Paradoxně právě v tomto sci-fi světě ukončila svou kariéru, protože se roku 2022 věnovala seriálu Star Trek: Picard, kde se objevila v celkem šesti dílech. V průběhu let se proslavila díky rolím v seriálech jako General Hospital, 24, Extant, Timeless, Runaways a Bosch.

Její život skončil 29. ledna 2023, kdy jí bylo pouhých 45 let. Zemřela na rakovinu, která jí byla diagnostikována už roku 2020. Herečka se tento fakt rozhodla tajit před veřejností a plně se věnovala své kariéře, aby si svůj život dostatečně užila až do konce.

Díky které roli znáte tuto herečku nejvíce?

Zdroj článku: Comic Book

Zdroj: CW

Diskuze /2

choudys

Pro mě strašně sympatickej človíček, hlavně pamatuju z Runaways.
Ať se ti tam kam jsi odešla dobře vede.

29.1.2023 | 23:24:21
DiceCze

Renee! Tak teď už oficiálně vím, že už nikdy nedokážu dokoukat 17. díl 8. série 24H. Už naposled jsem tam skončil, protože jsem věděl, co přijde ale teď by to byl úplně jiný level, který bych asi nezvládl :( Moc smutná zpráva :(

Your wings were ready, but my heart was not… :(

30.1.2023 | 0:06:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama