The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Bonnie Bennett

Bonnie Bennett

Dívka, která u sebe začne objevovat schopnosti a zjistí, že patří mezi nejsilnější čarodějky.

Sezóny 8
2009 - 2017

Bonnie je dcerou Abby Bennett, která se jí ale zřekla poté, co uvěznila Mikaela: v hrobce a Bonnie tak celý život musela vychovávat její babička Sheila. Bonnie je také nejlepší kamarádkou Caroline a Eleny, které pomáhá překonat období po ztrátě rodičů. Bonnie, stejně jako všichni z rodu Bennettů, je čarodějka a pomalu začíná zjišťovat své schopnosti. Je také vzdáleným potomkem Emily Bennett a dávné čarodějky Ayanny.

Bonnie pomalu začne objevovat své schopnosti, protože neví, co se to s ní děje. Když se ale svěří své babičce, ta jí všechno vysvětlí a pomalu ji začne učit. Nejdříve se o svých schopnostech svěří Eleně, poté až Caroline. I když podle babičky se čarodějky nemají plést do věcí upírů, pomůže Bonnie s Sheilou otevřít hrobku, aby se Damon dostal ke Katherine. Kouzlo vysílí Sheilu tak moc, že zemře, a navíc Katherine v hrobce nebyla, takže Sheila zemřela pro nic. Bonnie nese ztrátu těžce a vybuduje si proti upírům menší nenávist, zvlášť k Damonovi.

Bonnie také začne chodit s mladším bratrem Eleny Jeremym. Na čas ztratí své schopnosti, když jí je vezme čaroděj Jonas Martin, ten jí je ale brzo vrátí. Bonnie také načerpá sílu stovek mrtvých čarodějek, aby mohla dostatečně oslabit Klause a Elijah mu tak mohl zasadit smrtelnou ránu. I když Bonnie svou část splní, Elijah zradí a s Klausem prchá. Poté, co je Jeremy nešťastně zabit šerifkou Elizabeth Forbes, Bonnie prosí mrtvé čarodějky, aby mu vrátili život. Ty její prosbu vyslyší a Jeremy přichází opět k životu.

Ten ale po své smrti začne vídat duchy a s mrtvou Annou se dokonce políbí. To se dozví Bonnie a mezi Bonnie a Jeremym je definitivní konec. Bonnie má také sny o tom, že čtvrtá rakev, kterou Stefan ukradl, jim pomůže k zabití Klause a k její otevření budou potřebovat matku Bonnie. Ta se s ní tedy po dlouhé době shledává a skutečně pomůže otevřít čtvrtou rakev, ve které se ukrývá matka Původních upírů. I když si Bonnie myslí, že svůj vztah s matkou obnovila, ta její pocity nesdílí a znovu ji opouští.

Bonnie Benett je…

  • dcerou Rudyho Hopkinse a Abigail Bennett Wilson
  • nevlastní sestrou Jamieho
  • vnučkou Sheily Bennett
  • pravnučkou Amelie Bennett (†)
  • vzdálenou sestřenicí Lucy Bennett
  • vzdáleným potomkem Qetsiyah, Ayany (†), Emily Bennett (†), Marie Bennett (†) a Ernestine Bennett (†)
  • vzdálenou příbuznou Joanny Bennet (†) a Pauliny Bennett (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RachelBlue

Velmi stručně. Bonnie je dobrá postava s velkým potenciálem (je přeci jen z mocného čarodějného rodu sahající až do antiky), ale bohužel s ni bylo špatně zacházeno ze stran tvůrčího týmu, co se moc neobtěžovali jí psát kvalitní linky a obecně si jí rozmazlovat jako Elenu a Caroline (hezké oblečení, účesy, romantické linky, vtípky) a spíše mám pocit, že se jí každou sérii chtěli zbavit. Přitom je to škoda, Kat Graham se jako herečka během seriálu neuvěřitelně vyvinula a mít trochu více zájmu o tu postavu, mohla dnes mít lepší hodnocení než bohužel má.

2.5.2022 | 12:23:14
Annie_tvd_tw

Mám jí strašně ráda nikoho by nenechala ve štychu myslím že bez ní by všichni pochcípali ale mrzí me že všem pomáhala ale sama nemohla mít šťastný konec s Enzem:(

26.8.2021 | 9:31:01
Rosemarie1554

Miestami som Bonnie nemusela ani sama neviem prečo, ale celkovo som ju mala veľmi rada. Zo začiatku to bolo zlatíčko, ale za istých okolností sa musela zmeniť. Musela skoro dospieť a prežila si toho toľko. Ale aj napriek tomu zostala stále tou Bonnie ako na začiatku. Skvelou oddanou kamarátkou. To som na nej zbožňovala. Enzo sa k nej perfektne hodil a jej priateľstvo s Damonom bolo krásne.

6.6.2021 | 17:34:07
Niklausbest

Nejlepší ženská postava , srala mě stím jerremim ale jak byla z enzem tak to bylo epický ,

9.4.2021 | 4:03:40
wendulkaciperka@seznam.cz

Bonnie je má oblíbená postava a sem 5 sérii a snad Bonnie. Bude žít chci aby žila běžní to tam není ono

23.9.2020 | 10:28:16
FaithOriginal

No, ze začátku jsem Bonnie nemusela, zdála se taková povrchní a pokrytecká, ale s přibývajícími sériemi jsem si ji oblíbila :) Bonenzo forever! ♥♥

7.11.2018 | 19:31:23
Jupijow

Jedna z mála postav, která se s přibývajícími seriemi stála oblíbenější. A ať si kdo chce, co chce říká, s Enzem byli k sežrání

1.7.2017 | 11:58:35
KaraSnowAllen

Bez ní by tam všichni už dávno pochcípali. Nedrsnějši holka ze seriálu, tvrdá, neústupná, pravá hrdinka.

3.4.2017 | 19:37:42
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Nejlepší čarodějka seriálu, a moje oblibená postava

16.3.2017 | 13:42:30
Padzula

Čarodějka, kotva teď médium není třeba z ní dělat nic víc. Sama o sobě je to dobrá postava, která většinu věcí vyřeší.

6.3.2017 | 18:25:55
1

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama