The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Carol Lockwood

Carol Lockwood

Matka Tylera a žena Richarda Lockwooda, se kterým ví o existenci upírů a jsou členi tajné rady, která je proti nim.

Sezóny 4
2009 - 2012

Carol je manželka starosty města Richarda Lockwooda, oba dva jsou členy rady a patří mezi zakladatelské rodiny Mystic Falls. Když je uskutečněna nějaká velká událost ve městě, většinou ji pořádá právě Carol, která je se svým Richardem více než dobře finančně zajištěna. Jejím synem je Tyler, se kterým má velice zvláštní vztah. Carol dlouho nevěděla o vlkodlačím genu, který se předává z generaci na generaci rodiny Lockwoodů.

Když je aktivováno zařízení Johnathana Gilberta, tak nezapůsobí nejen na upíry, ale také na starostu Lockwooda. Policie ho odvede do místnosti, kde mají být všichni, na které zařízení působilo, upáleni. Carol se s šerifkou Elizabeth Forbes snaží Richarda zachránit, ale pozdě. Richard je ještě před požárem zabit upírem z hrobky. Jeho smrt Carol velice zasáhne, navíc má i problémy s chováním Tylera.

Carol je zvolena prozatímní starostkou města, ale na vedení rady se necítí, a proto tento post přenechává Damonovi. Carol je později očarována Maddoxem, který pracuje pro Klause. Carol se sama zraní, čímž naláká zpět do města Tylera, který mezitím odjel z města s Jules, aby ho mohl Klaus použít při rituálu. Když Carol přijde opět k sobě, pověří šerifku, ať se konečně postará o všechny upíry ve městě, nebo si najde někoho jiného.

Když Tyler a Caroline spolu začnou chodit, Carol zjistí, že Caroline je upírka a zavolá tak jejího otce Billa, aby se o ní postaral. To nepotěší Tylera a ten jí konečně odhaluje, kdo skutečně je – vlkodlak. Carol slibuje, že Tylerovi pomůže a ihned volá Billovi, aby Caroline nechal být.

Carol Lockwood je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Nebola to práve príkladná matka.

6.6.2021 | 18:41:10
bloody_maniac

no, byla lepší než její manžel, ale stejně nic moc… :/

26.6.2020 | 16:25:07

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama