The Walking Dead (Živí mrtví) Jak dopadly jednotlivé postavy z komiksové předlohy?

Jak dopadly jednotlivé postavy z komiksové předlohy?

Jak dopadly jednotlivé postavy z komiksové předlohy?

Po smrti Ricka Grimese je v úplně posledním čísle komiksové série časový skok nejméně 20 let. Jak skončily jednotlivé postavy?

16 2
26.7.2019

Rick Grimes

Protagonista a vůdce naší skupiny se nedožil konce příběhu, když ho zastřelil syn guvernérky Milton, Sebastian. Z Ricka se ovšem stal hrdina, o němž se píšou knihy, a před soudní budovou ve Společenství stojí jeho velká socha. Všichni si o něm vyprávějí příběhy a stal se vzorem pro mnohé lidi, včetně nové postavy, šerifa Kapoora, který se podle něj nechal ostříhat. Rick je pohřbený v Alexandrii vedle své milované Andrey.

Carl a Sophie

Jediné postavy z původní skupiny, které se dožily konce příběhu. Syn Ricka a dcera Carol toho spolu prožili spoustu. Během časového skoku se Carl rozešel s Lydií a dal se dohromady se Sophií. Mají šestiletou dcerku Andreu a žijí v poklidu na odlehlém statku. Carl pracuje jako poslíček, zatímco Sophie se stala spisovatelkou.


Maggie

Původně prostá dívka z farmy se nakonec dopracovala až na prezidentku Společenství, které je největším státním útvarem na východním pobřeží USA. Její a Glennův syn Hershel bohužel vyrostl v docela rozmazleného fracka, který vlastnil putovní šou, ve které vystupovali zombie. Bohužel nevíme, co se stalo s Dantem, jenž se s Maggie dal dohromady před časovým skokem.

Michonne

Michonne si toho prožila skutečně mnoho, než nakonec ve Společenství našla svou dceru Elodie. Aktuálně předsedá Nejvyššímu soudu Společenství a dočkala se i vnoučete. Její katanu teď vlastní Carl. V posledním čísle nám bylo prozrazeno i její příjmení – Hawthorne.

Eugene

Eugene Porter lhal, aby se dostal do Washingtonu. To se ovšem vyplatilo, protože díky tomu nalezli Alexandrii. V současnosti realizuje svůj sen o obnově železniční sítě, díky čemuž se blíží dlouho očekávané vlakové spojení Společenství se Západní Aliancí. Stěžuje si ovšem na svůj zdravotní stav. Bohužel Stephanie, díky které nalezli Společenství, během časového skoku zemřela.

Aaron a Ježíš

Aaron, který Rickovu skupinu zavedl do Alexandrie, a Ježíš, který jim představil Hilltop, jsou stále spolu a v poklidu si žijí blízko řeky.

Earl

Bývalý kovář Hilltopu, Earl Sutton, je pořád naživu. Bydlí spolu se svým psem na samotě, blízko k domovu Carla a Sophie, kde se stará o své růže.

Laura

Bývalá členka Spasitelů pracuje se svými lidmi jako ochranka na stavbě železnice. Pořád je však naštvaná za to, že Rick zastřelil jejího přítele Dwighta.

Magna a Jumiko

I tento pár si podobně jako Ježíš a Aaron užívá společného stáří.

Lydia

Bývalá členka Šeptačů se během časového skoku rozešla s Carlem a momentálně chodí s jakýmsi Connerem. Pořád nosí Carlův klobouk, který jí kdysi dal, aby jí nosil štěstí. Stejně jako Carl pracuje jako poslíček a se svou puškou v mnohém připomíná zesnulou Andreu.

Princezna a Mercer

Dvě velmi zajímavé postavy, které nám byly představeny relativně nedávno a které nedostaly tolik prostoru, jak by si zasloužily. Pořád jsou spolu a mají psa.

Pamela a Sebastian

Bývalá guvernérka Společenství je pořád naživu a pravidelně navštěvuje svého syna Sebastiana, který je odsouzen na doživotí za vraždu Ricka.

Negan

I když tvůrce komiksové série už několikrát řekl, že Negana nikdy neuvidíme, tak jsme se ho přece jen dočkali, i když jen na okamžik. Miláček všech fanoušků je pořád naživu a žije sám v jednom odlehlém domku, před kterým postavil náhrobek pro svou zesnulou manželku Lucille. I když se už nikdy nepotkali, Carl mu pořád nosí zásoby.

Heath

Jedna z mála původních postav z Alexandrie se v posledním čísle neobjevila, Robert Kirkman však potvrdil, že je pořád naživu.

Za vypracování tohoto článku děkujeme @orimu, našemu odborníkovi na komiksy.

Foto: Image Comics

Diskuze /9

MR.pajro CZ

Už se těším na seriálové zpracování nějakých z těchto postav…

26.7.2019 | 17:51:21
sonulle

Děkuji za toto zpracování, perfektní.

#7 ori
27.7.2019 | 7:31:14
shootx

O Guvernerovi ani slovo ze by umrel…

#4 Arlos
27.7.2019 | 18:13:50
Arlos

#3 shootx: sú nejake zmienky o tom že Guverner išiel na západ?

#5 shootx
27.7.2019 | 19:11:28
shootx

#4 Arlos: To vi kazdy…

#6 Arlos
27.7.2019 | 19:38:02
Arlos

#5 shootx: och, comonwealth ma po piči.

27.7.2019 | 20:05:10
ori

#2 sonulle: Ďakujem :)

redaktor
27.7.2019 | 21:00:10
predator922

je moznost nekde na netu zkouknout komix v cestine nebo slovenstine?

#9 ori
29.7.2019 | 19:18:00
ori

#8 predator922: Na facebooku mám stránku, The Walking Dead: Komiks SK :)

redaktor
29.7.2019 | 19:30:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás