The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Aktuálně vysílané spin-offy se nakonec zřejmě spojí v jeden projekt

Aktuálně vysílané spin-offy se nakonec zřejmě spojí v jeden projekt

V současné době se stanice AMC věnuje celkem třem spin-offům hlavního seriálu. A ač to tak aktuálně nevypadá, všechny by se nakonec mohly spojit v jeden seriál.

12 2
29.10.2023

Svět The Walking Dead byl prozkoumán již v mnoha ohledech, protože se v něm odehrává velké množství seriálů. V současné době je veškerá pozornost upnuta na projekty The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live, protože jde o přímá pokračování hlavního seriálu, která se soustředí pouze na konkrétní (vlastně nejoblíbenější) postavy.

Avšak ani toto fanouškům nestačí. Ti už delší dobu volají po nějakém crossoveru, něčem ve stylu příchodu Morgana Jonese do seriálu Fear the Walking Dead. Tehdy šlo o vůbec první crossover, na který navázalo několik dalších, reálně se tak spojily pouze The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Současné projekty však vyloženě volají po podobných crossoverech, a tak na to zareagoval tvůrce Scott Gimple.

(Vrátí se Daryl do Evropy a střetne se svými přáteli? Foto: AMC)

„Aktuálně se nic takového neplánuje, ale bylo by super to vidět. Splnil by se nám sen, kdyby se ty tři seriály spojily v jeden, a dávalo by to z hlediska příběhu smysl,“ prozradil tvůrce. Crossover se nabízí hned v několika různých podobách, fanoušci paradoxně volají po dvanácté sérii The Walking Dead, kde by se postavy mohly opět sejít. Gimple na to zareagoval následovně: „Kdyby vznikla dvanáctá série, neměl bych nic proti.“

Na co by se však mohl zaměřit tento potenciální crossover? Zatímco Dead City řeší nadvládu nad New Yorkem a Daryl Dixon zaměřuje svou pozornost na Evropu a nové chodce, The Ones Who Live se bude soustředit na Občanskou republiku. Aktuálně se každý věnuje něčemu jinému, ale my věříme tomu, že kdyby mělo dojít k nějakému crossoveru, soustředil by se na Občanskou republiku, protože ta už byla nakousnuta dříve, ale nikdy nebyla plnohodnotně realizována.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

Pavel2410

To by bylo fajn, jen mám dojem že to dopadne stejně jako s filmy.

30.10.2023 | 7:48:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama