The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Odstartovalo natáčení spin-offu o Rickovi a Michonne

Odstartovalo natáčení spin-offu o Rickovi a Michonne

Poslední oznámený navazující seriál se začal konečně natáčet. Nyní si jen musíme počkat na jeho premiéru. která bude nejdříve na konci letošního roku.

24 0
15.2.2023

Začátek natáčení Rickova a Michonneina spin-offu se delší dobu odsouval. Původně měla první klapka padnout už v prosinci, poté v lednu a nakonec začátkem února. I poslední předpověď se ukázala mylná, protože první klapka padla až v pondělí 13. února. Bylo to potvrzeno ve chvíli, kdy byl herec Andrew Lincoln spatřen na natáčení.

Poslední ohlášený spin-off se bude natáčet v Carlstadtu ve státě New Jersey a v Atlantě ve státě Georgie. Právě v New Jersey byl zachycen Rickův představitel, přičemž na onu fotku z natáčení se můžete podívat níže. Seriál se natáčí pod pracovním názvem The Walking Dead: Summit. Více informací o tomto projektu se snad dovíme časem.

Zdroj článku: Comic Book

Zdroj: AMC

Diskuze /9

Dryx cz

Konečně

15.2.2023 | 19:16:36
Cermb0

Již bylo potvrzeno, že premiéra bude až v roce 2024.

#3 Leon
15.2.2023 | 21:42:13
Leon

#2 Cermb0: To ano, ale letos bychom se snad mohli dočkat traileru a možná se Rick a Michonne objeví v nějaké podtitulkové scéně v dalších spin-offech, které budou letos.

#5 Brooks W. Here
16.2.2023 | 5:10:59
iNstinkt-

Stejně tomu nevěřím. Fotku udělala nějaká AI a stejně to ještě nebude mít ani scénář. O natáčení filmů se mluvilo několik let jak je to celý v produkci a nakonec neměli ani nadpis první epizody… Až uvidím trailer, tak možná začnu věřit.

16.2.2023 | 6:33:56
Brooks W. Here

#3 Leon: To by bolo skvelé :D

16.2.2023 | 6:48:28
zvirka

Těmi filmy mě dost naštvali, takže se budu muset hooodně snažit, aby si to u mě vyžehlili. Musí to být pecka, jinak nevím, nevím. Fanoušci budou naštvaní, že čekají tolik let a nakonec by to za nic nestálo.

16.2.2023 | 20:14:16
zvirka

*budou

16.2.2023 | 20:14:39
Lostland

Ja verim ze se to povede a fanousci budou spokojeny, je to jen 6 dilu tak to snad bude mit spad a nebudeme cely dil koukat na Michone u ohne jak si styska :-D

#9 Brooks W. Here
16.2.2023 | 20:59:52
Brooks W. Here

#8 Lostland: Presne tak :D

17.2.2023 | 6:52:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama