The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Adeline

Adeline

Mladá obyvatelka Hilltopu, které se líbí Henry.

Sezóny 1
2018 - 2019

Adeline, které všichni říkají Addy, je ještě mladá dívka, která se v určité chvíli po vypuknutí apokalypsy přidala ke komunitě přeživších, jež se jmenuje Hilltop. Addy patří k místním výrostkům, kteří neustále přemýšlí nad tím, čím zabijí nudu. Do její party patří Rodney a Gage.

Addy je z této party výrostků jednoznačně nejrozumnější, protože oba kluci by pořád jen něco vyváděli. Když na Hilltopu začne žít Henry, tak ho místní výrostci přijmou mezi sebe a Addy se do něj hned zakouká. Nicméně Henry o ni nejeví zájem, protože chce Enid (a později Lydii).

Když Henry a Lydia utečou z Hilltopu, aby místní nevydali Lydii vůdkyni Šeptačů, tak Addy řekne, že nejspíš ví, kam se oba dva schovali. Addy totiž kdysi dávno ukázala Henrymu tajný východ z Hilltopu, který vede k místní zašívárně. Addy tedy ostatním řekne, kde je toto místo, nicméně ji to mrzí, protože nechtěla Henryho takto podrazit.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Měla potenciál

5.4.2020 | 10:53:12
ori

Páčila sa mi, mohla byť fajn.

webmaster
14.10.2019 | 10:20:52
Stardos

Sympatická dívka, škoda jak skončila

10.4.2019 | 20:10:32
LubíkIP

S tohle postavou jsem neměl vůbec problém a i ona bude chybět

10.4.2019 | 17:26:33

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama