The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Alvaro

Alvaro

Jeden z mála schopných bojovníků krále Ezekiela.

Sezóny 2
2016 - 2017

Alvaro, černovlasý Hispánec, se po vypuknutí apokalypsy přidal k přeživší skupině, která si říkala Království. Tato skupina se pojmenovala podle toho, že jí velí král Ezekiel, jenž ve skutečnosti není žádným králem. Lidé mu tak říkají kvůli jeho chování a kvůli tomu, že si dokázala podmanit tygra. O Alvarovi nic víc nevíme. Nevíme odkud pochází, jaké má příjmení či čím se před apokalypsou živil.

Alvaro se účastní tajných setkání mezi členy Království a Spasiteli a obstarává pro tato setkání potřebné zásoby. O těchto setkáních ví pouze hrstka lidí z Království, protože král Ezekiel má strach, že kdyby o nich lidé věděli, tak by se Spasiteli chtěli bojovat, což nemůže připustit.

Ač se Alvaro účastní každého setkání, tak toho na místě výměny moc nenamluví, protože hlavní slovo má především král Ezekiel. I když Alvaro poslouchá svého vůdce, tak si uvědomuje, že schůzky nemají smysl, protože dříve nebo později Spasitelé poruší podmínky, které stanovili. A vše skončí krví.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeriTerinelerinel

Pokusil se zachránit Krále, takže i když tam moc nebyl, vyšší hodnocení si přece jenom zaslouží :)

26.3.2021 | 10:53:56
ori

Vyzeral fajn.

webmaster
14.10.2019 | 22:33:06

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama