The Walking Dead (Živí mrtví) Alvaro

Alvaro

Alvaro

Jeden z mála schopných bojovníků krále Ezekiela.

Sezóny 1
2016 - 2017


Alvaro, černovlasý Hispánec, se po vypuknutí apokalypsy přidal k přeživší skupině, která si říkala Království. Tato skupina se pojmenovala podle toho, že jí velí král Ezekiel, jenž ve skutečnosti není žádným králem. Lidé mu tak říkají kvůli jeho chování a kvůli tomu, že si dokázala podmanit tygra. O Alvarovi nic víc nevíme. Nevíme odkud pochází, jaké má příjmení či čím se před apokalypsou živil.

Alvaro se účastní tajných setkání mezi členy Království a Spasiteli a obstarává pro tato setkání potřebné zásoby. O těchto setkáních ví pouze hrstka lidí z Království, protože král Ezekiel má strach, že kdyby o nich lidé věděli, tak by se Spasiteli chtěli bojovat, což nemůže připustit.


Ač se Alvaro účastní každého setkání, tak toho na místě výměny moc nenamluví, protože hlavní slovo má především král Ezekiel. I když Alvaro poslouchá svého vůdce, tak si uvědomuje, že schůzky nemají smysl, protože dříve nebo později Spasitelé poruší podmínky, které stanovili. A vše skončí krví.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás