The Walking Dead (Živí mrtví) Alvaro

Alvaro

Alvaro

Jeden z mála schopných bojovníků krále Ezekiela.

Sezóny 2
2016 - 2017

Alvaro, černovlasý Hispánec, se po vypuknutí apokalypsy přidal k přeživší skupině, která si říkala Království. Tato skupina se pojmenovala podle toho, že jí velí král Ezekiel, jenž ve skutečnosti není žádným králem. Lidé mu tak říkají kvůli jeho chování a kvůli tomu, že si dokázala podmanit tygra. O Alvarovi nic víc nevíme. Nevíme odkud pochází, jaké má příjmení či čím se před apokalypsou živil.

Alvaro se účastní tajných setkání mezi členy Království a Spasiteli a obstarává pro tato setkání potřebné zásoby. O těchto setkáních ví pouze hrstka lidí z Království, protože král Ezekiel má strach, že kdyby o nich lidé věděli, tak by se Spasiteli chtěli bojovat, což nemůže připustit.


Ač se Alvaro účastní každého setkání, tak toho na místě výměny moc nenamluví, protože hlavní slovo má především král Ezekiel. I když Alvaro poslouchá svého vůdce, tak si uvědomuje, že schůzky nemají smysl, protože dříve nebo později Spasitelé poruší podmínky, které stanovili. A vše skončí krví.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vyzeral fajn.

redaktor
14.10.2019 | 22:33:06

Stav překladu

Epizoda S10E18: Find Me

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás