The Walking Dead (Živí mrtví) Eduardo

Eduardo

Eduardo

Strážce kolonie Hilltop.

Sezóny 2
2016 - 2017


Eduardo se po vypuknutí apokalypsy přidal ke skupině, která si začala říkat kolonie Hilltop. Místní vůdce Gregory pověřil Eduarda pravidelným hlídkováním na opevnění, tedy především hlídkováním u vstupní brány. Po čase Eduardo začal pociťovat, že Gregory není zrovna dobrý vůdce, a proto je otevřený tomu, kdyby ho chtěl někdo nahradit. O Eduardově životu před apokalypsou nevíme vůbec nic.

Když Ježíš jednoho dne dovede do Hilltopu Ricka a jeho skupinu, tak se Eduardo společně s Kalem nacházejí na hradbách. Když vidí, že Ježíš vede cizince se zbraněmi, tak je nechtějí pustit dovnitř, ale Ježíš celou situaci nakonec vyřeší.


Eduardo se pak věnuje své každodenní rutině, ale po pár dnech je překvapen nečekaným příjezdem Spasitelů. Simon a jeho kumpáni ještě den před svým příjezdem napadnou Hilltop, čemuž Eduardo nebyl schopen zabránit. Po odjezdu Spasitelů často tráví čas s Maggie, se kterou je na stráži a která ho naučí něco málo o farmaření.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás