The Walking Dead (Živí mrtví) Eduardo

Eduardo

Eduardo

Strážce kolonie Hilltop.

Sezóny 3
2016 - 2017

Eduardo se po vypuknutí apokalypsy přidal ke skupině, která si začala říkat kolonie Hilltop. Místní vůdce Gregory pověřil Eduarda pravidelným hlídkováním na opevnění, tedy především hlídkováním u vstupní brány. Po čase Eduardo začal pociťovat, že Gregory není zrovna dobrý vůdce, a proto je otevřený tomu, kdyby ho chtěl někdo nahradit. O Eduardově životu před apokalypsou nevíme vůbec nic.

Když Ježíš jednoho dne dovede do Hilltopu Ricka a jeho skupinu, tak se Eduardo společně s Kalem nacházejí na hradbách. Když vidí, že Ježíš vede cizince se zbraněmi, tak je nechtějí pustit dovnitř, ale Ježíš celou situaci nakonec vyřeší.


Eduardo se pak věnuje své každodenní rutině, ale po pár dnech je překvapen nečekaným příjezdem Spasitelů. Simon a jeho kumpáni ještě den před svým příjezdem napadnou Hilltop, čemuž Eduardo nebyl schopen zabránit. Po odjezdu Spasitelů často tráví čas s Maggie, se kterou je na stráži a která ho naučí něco málo o farmaření.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Kdo?

19.2.2021 | 13:18:08
ori

Nuda.

redaktor
14.10.2019 | 10:23:58

Stav překladu

Epizoda S10E17: Home Sweet Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás