The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 117×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Eduardo

Eduardo

Strážce kolonie Hilltop.

Sezóny 3
2016 - 2017

Eduardo se po vypuknutí apokalypsy přidal ke skupině, která si začala říkat kolonie Hilltop. Místní vůdce Gregory pověřil Eduarda pravidelným hlídkováním na opevnění, tedy především hlídkováním u vstupní brány. Po čase Eduardo začal pociťovat, že Gregory není zrovna dobrý vůdce, a proto je otevřený tomu, kdyby ho chtěl někdo nahradit. O Eduardově životu před apokalypsou nevíme vůbec nic.

Když Ježíš jednoho dne dovede do Hilltopu Ricka a jeho skupinu, tak se Eduardo společně s Kalem nacházejí na hradbách. Když vidí, že Ježíš vede cizince se zbraněmi, tak je nechtějí pustit dovnitř, ale Ježíš celou situaci nakonec vyřeší.

Eduardo se pak věnuje své každodenní rutině, ale po pár dnech je překvapen nečekaným příjezdem Spasitelů. Simon a jeho kumpáni ještě den před svým příjezdem napadnou Hilltop, čemuž Eduardo nebyl schopen zabránit. Po odjezdu Spasitelů často tráví čas s Maggie, se kterou je na stráži a která ho naučí něco málo o farmaření.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

???

5.2.2023 | 19:55:23
sonulle

Kdo?

19.2.2021 | 13:18:08
ori

Nuda.

webmaster
14.10.2019 | 10:23:58

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama