The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 115×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Jim

Jim

Muž, který se po ztrátě rodiny přidal k přeživším poblíž Atlanty.

Sezóny 1
2010 - 2010

Před rozšířením nákazy Jim, jeho manželka a dva synové bydleli v Atlantě. Živil se tu jako opravář aut. Jakmile vypukla apokalypsa, tak chtěli uprchnout z města. Podařilo se to však pouze Jimovi, protože jeho celá rodina podlehla nákaze. Brzy se stal součástí menší skupinky přeživších, kterou vedl bývalý policista Shane Walsh.

Jim působí jako mírumilovný člověk, kterému však jednoho dne přeskočí. Zničehonic začne kopat hroby, ale sám ani neví, proč to dělá. Později mu dojde, že tušil, že dojde k velkému neštěstí, a proto kopal hroby pro oběti nedávného útoku chodců.

Když si skupina uvědomí, že v okolí Atlanty není bezpečno, tak se všichni členové vydají pryč. Po cestě jim však Jim odhalí, že byl pokousán chodcem. Rick rozhodne o tom, že Jima musí nechat jít, aby jim nic neudělal. Na cestě ho tedy vysadí a Rick mu navíc věnuje zbraň.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

Byl to automechanik, to se v apokalypse docela hodí, mohl zůstat déle.

7.3.2021 | 18:51:40
23A

Fajn postava první série

5.4.2020 | 10:38:07
David525

Vyzeral ako v pohode človek, ale žiaľ zomrel. Mohol tam byť dlhšie aby sa viac ukázal, takto tam naozaj nebol moc výrazný. Aj keď síce čo sa Atlanty týka, tak tam boli postavy, ktoré boli ešte menej výrazné, takže Jim to mal ešte celkom v pohode. :D

1.4.2020 | 16:05:17
ori

V pohode chlapík, mohol tam byť dlhšie. Ale zase nejako extra sa neukázal.

webmaster
11.10.2019 | 12:56:34

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama