The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Karen

Karen

Milá přeživší z Woodbury, která začne chodit s Tyreesem.

Sezóny 2
2013 - 2013

Před apokalypsou se Karen živila jako učitelka a pravděpodobně žila někde v okolí městečka Woodbury. Po rozšíření nákazy Guvernér na tomto místě vybudoval centrum přeživších, ke kterému se přidala i Karen, aby byla v bezpečí. Postupem času se dokázala prosadit natolik, že chodila s Guvernérem a ostatními do akce.

Časem si Karen však uvědomila, že Guvernér rozhodně není dobrý muž, a proto se po jeho porážce přesunula společně s ostatními lidmi z Woodbury do nedaleké věznice, kterou vedl Rick Grimes. Karen se tak stala členkou nové skupiny a dokonce začala chodit s Tyreesem. Moc dlouho jim však jejich vztah nevydržel.

I když to z počátku vypadá, že Karen patří mezi ty špatné, tak je ve skutečnosti hodná, milá a dobrosrdečná. Ostatně to dokazuje to, že se obrátila zády ke Guvernérovi, díky čemuž se vyhnula události, během které Guvernér postřílel své lidi.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Momin

Karen …

19.9.2021 | 22:05:45
TeriTerinelerinel

Nemůžu tu nějak extra hodnotit, ale věřím že kdyby tam hrála déle mohla by být dobrá.

27.3.2021 | 12:00:33
ori

Moc sa tam neohriala, ale mohla byť fajn.

webmaster
11.10.2019 | 22:26:33
LubíkIP

Skončila hrozně no :( Tyreese :(

10.4.2019 | 19:29:32
S.T.A.L.K.E.R.

Škoda toho konce. Chudák Tyrees.

4.4.2019 | 13:09:32

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama