The Walking Dead (Živí mrtví) Karen

Karen

Karen

Milá přeživší z Woodbury, která začne chodit s Tyreesem.

Sezóny 2
2013 - 2013

Před apokalypsou se Karen živila jako učitelka a pravděpodobně žila někde v okolí městečka Woodbury. Po rozšíření nákazy Guvernér na tomto místě vybudoval centrum přeživších, ke kterému se přidala i Karen, aby byla v bezpečí. Postupem času se dokázala prosadit natolik, že chodila s Guvernérem a ostatními do akce.

Časem si Karen však uvědomila, že Guvernér rozhodně není dobrý muž, a proto se po jeho porážce přesunula společně s ostatními lidmi z Woodbury do nedaleké věznice, kterou vedl Rick Grimes. Karen se tak stala členkou nové skupiny a dokonce začala chodit s Tyreesem. Moc dlouho jim však jejich vztah nevydržel.


I když to z počátku vypadá, že Karen patří mezi ty špatné, tak je ve skutečnosti hodná, milá a dobrosrdečná. Ostatně to dokazuje to, že se obrátila zády ke Guvernérovi, díky čemuž se vyhnula události, během které Guvernér postřílel své lidi.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Moc sa tam neohriala, ale mohla byť fajn.

11.10.2019 | 22:26:33
LubíkIP

Skončila hrozně no :( Tyreese :(

10.4.2019 | 19:29:32
S.T.A.L.K.E.R.

Škoda toho konce. Chudák Tyrees.

4.4.2019 | 13:09:32

Stav překladu

Epizoda S10E03: Ghosts

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás