The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Mancea

Mancea

Pobožný Smrťák, se kterým má problém především otec Gabriel.

Sezóny 1
2021 - 2022

Mancea je dalším přeživším, který byl dříve vojákem. Konkrétně působil v Afghánistánu, kde se zcela sehrál se členy své jednotky. Jakmile se po válce vrátil zpátky domů, nedokázal zapadnout do společnosti. Kromě toho si nedokázal najít žádnou práci, a tak se stal žoldákem organizace, ve které působili členové jeho bývalé jednotky.

Po vypuknutí apokalypsy byla tato jednotka přeměněna vůdcem Popem na pobožnou vojenskou skupinu Smrťáků. Zatímco Popea lze považovat za skutečného věřícího, právě Mancea je druhý, který si silně osvojil jeho víru. Věří totiž, že k němu promlouvá samotný Bůh. A vzhledem k tomu, že mu vždycky správně poradil, začal ho poslouchat.

Kvůli své víře se následně stane trnem v oku pro Gabriela Stokese. Ten sice stále věří v Boha, ale ten k němu v poslední době moc nepromlouvá, a proto se mu nelíbí, že promlouvá k někomu, jako je Mancea.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Byl by zajímavý, kdyby přežil. Od Gabriela jsem to nečekal.

5.2.2023 | 21:01:19
ori

Celkom zaujímavá postava, ale mal málo priestoru.

webmaster
18.2.2022 | 16:23:07

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama