The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Morales

Morales

Jeden z přeživších původní skupiny z Atlanty, který se stará o bezpečí své rodiny.

Sezóny 2
2010 - 2017

S Moralesem jsem se poprvé setkali v Atlantě, kde na něj narazil Rick Grimes. Morales byl součástí větší skupiny, která se nacházela kousek od Atlanty. V této skupině se mimo jiné nacházela i jeho rodina.

Morales se ukázal jako laskavý, příjemný a starostlivý člověk, jemuž záleží pouze na jeho rodině. Následně, když se Rick ujal vedení jeho skupiny, se Morales a jeho rodina vydali do Birminghamu, aby tam nelezli zbývající členy své rodiny. Do Birminghamu však nikdy nedojeli, Morales cestou přišel o celou rodinu, a proto nevěděl, co dál.

Náhodou však narazil na skupinu Spasitelů, která ho přijala do svých řad. Od té doby se proto Morales nacházel kousek od Washingtonu, kde Spasitelé měli své základny.

Morales je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeriTerinelerinel

Nikdy mi nebyl moc sympatický, ale nevadilo by mi kdyby zabil Ricka :D.

3.4.2021 | 22:19:57
Marcus Flavius

S pálkou mu to docela šlo, mohl zůstat s Rickem, byl by platným bojovníkem.

7.3.2021 | 18:54:38
23A

Mohl mít zajímavý příběh

6.4.2020 | 10:04:26
David525

V prvej sérii vyzeral byť celkom v pohode človek. Ani som si nemyslel, že sa tam ešte vráti, ale vrátil sa, žiaľ, už nie ako celkom v pohode človek ale ako taký debil. Posral si to, čo bola celkom škoda. Bolo by zaujímavé vidieť, ak by sa znova pridal ku Rickovi a jeho skupine. :)

1.4.2020 | 16:17:25
ori

V prvej sérii super, nečakal som že sa niekedy vráti. Ale v 8. už to bol zmrd.

webmaster
11.10.2019 | 12:58:37
LubíkIP

Jako mohl si za to sám. Ze začátku byl nejvíc v pohodě, ale pak se to trochu posralo no.

10.4.2019 | 19:32:39
S.T.A.L.K.E.R.

Doufal jsem, že se ještě objeví, ale tohle po*ral.

4.4.2019 | 13:12:57

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama