The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Živí mrtví se představují v závěrečné upoutávce

Živí mrtví se představují v závěrečné upoutávce

Několik dní před premiérou sedmnáctého dílu stanice AMC zveřejnila poslední trailer k nadcházející části jedenácté série. Příběh hrdinů směřuje ke svému konci.

10 0
29.9.2022

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /10

Einar Einarson

končí tím jedna víc jak desetiletka života… nicméně nutno říct – konečně. Kdysi top, špička, pak už jen dlouho natahovaná vata.

#2 Whitewolf114 #5 zroutik
29.9.2022 | 10:20:41
Whitewolf114

#1 Einar Einarson: Tak nechápu, proč pořád tu „dlouho natahovanou vatu“ sleduješ. Kdybys nesledoval, nenadával bys – když už tě to teda nebaví dlouho

#3 paulus79 #4 Einar Einarson
29.9.2022 | 19:02:07
paulus79

#2 Whitewolf114: možno preto,prečo aj ja…ked rozpozerám seriál a zo zaciatku ma chytí,tak to už dopozerám…takže áno,konečne je koniec :-)

29.9.2022 | 20:22:02
Einar Einarson

#2 Whitewolf114: presně proto, jak píše paulus79..... hlavně zvědavost jak to tedy celý skončí, setrvačnost za ty odkoukaný roky, nedostatek něčeho lepšího v daném tématu (a ne, ostatní výplody nabalený na původní seriál to opravdu nejsou…) Nikdy jsi nic nedokoukal jen z těchto důvodů?

30.9.2022 | 7:55:56
30.9.2022 | 10:22:23
Einar Einarson

#5 zroutik: tvůj rybíz… :-) zvědavost je jedna z nejzajímavějších emocí v životě, doporučuju vyzkoušet.

30.9.2022 | 14:48:19
jakubrocek3

Je až vtipné jak si tu někteří stěžují na seriál. Já jsem nadmíru spokojený a je to taková srdcovka od začátku až do konce. Akorát tímto skončí moje více než desetileté putování tímto seriálem.

30.9.2022 | 20:49:11
pidalin

Bez Ricka to už neni ono, ale pořád je to muj asi nejvíc TOP seriál a bude to fakt divný až to skončí, snad se povedou ty další projekty ze světa TWD. Tales mě moc neuspokojilo, tam byly dobrý možná tak 2 epizody, zbytek ultra nuda. Žádnej jinej serál nesleduju takhle dlouho už od doby kdy to začalo, většinu seriálů s hodně řadama jsem viděl až zpětně po hodně letech, život bez každoročního těšení se na novou sérii TWD bude hodně zvláštní. Ten svět má pořád obří potenciál, tak snad po vyčerpání předlohy přijdou v dalších projektech s něčim zajímavějšim než jenom furt války komunit a pobíhání po lesích. Dost mě zklamala poslední série FTWD, ten Falloutovskej postnukleární svět byl totálně nevyužitej, hrozně promarněnej potenciál.

1.10.2022 | 0:34:03
Haras

Je škoda že končí, ale zároveň je to dobře. Dříve se říkalo že plánují 12–13 sérií a možná i víc. To znaméná že by si museli vymýšlet uplně nový příběh. A to by nemuselo dopadnout nejlíp. Víme jak to dopadlo u FTWD (do 3.série se to dalo, a potom až 6.série to trochu oživila a 7. zase nic moc). Každopádně připravují další seriály. S Neganem a Maggie, s Darylem v Evropě a s Rickem a Michonne možná i další. I když doufám ať dopadnou všechny skvěle, tak si myslím že nejlíp dopadne seriál s Neganem a Maggie. Je pravda že jsme dlouho čekali na filmy s Rickem ale mám trochu obavy o ten seriál. Dlouho se o filmech nemluvilo, chtěli aby se na to mohl podívat i ten co nikdy neviděl TWD a pak nastal „rádiový klid“. A najednou je místo 3 filmů 6 dílný seriál. Uvidíme snad to dopadne co nejlíp. Bylo to krásných 12 let.

#10 pidalin
1.10.2022 | 20:55:08
pidalin

#9 Haras: 6. série FTWD podle mě byla dost dobrá, ale 7. mě hodně zklamala, těšil jsem se na tu Falloutovskou atmosféru zkombinovanou se světem TWD ale oni to totálně promarnili a veškerý náznaky zajímavejch nápadů nedotáhli dokonce a furt se jenom točili celou sérii kolem ty šaškárny s věží, jsem z toho dost zklamanej, radiace se tam řešila jenom když zrovna potřebovali někoho ozářit a tak podobně.....prostě šaškárna. Ale smrt Johna Dorieho v 6. sérii je pro mě asi jeden z největších nečekanejch šoků co jsem kdy v seriálech zažil, takže 6. sérii si určitě budu pamatovat minimálně kvůli tomu.

29.10.2022 | 23:44:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama